Лекция: Правила отримання вектора X по матрицi A

2.2.1 Xi — скалярний добуток i-того рядка матрицi A на стовпець, який мiстить перший по порядку найбiльший елемент даного рядка.

2.2.2 За вектор X прийняти головну дiагональ матрицi A, перебудованої таким чином:

на початку кожного рядка зiбрати невiд'ємнi елементи, а в кiнцi вiд'ємнi.

2.2.3 У матрицi A знайти перший по черзi рядок з найбiльшою сумою його елементiв, в якостi компонент вектора прийняти впорядкованi по незменшуванню елементи цього рядка.


2.2.4 Рядки матрицi A впорядкувати по незменшенню елементiв його першого стовпчика i за вектор X, прийняти головну діагональ перебудованої матрицi.

2.2.5 За Xi прийняти

2.2.6 В матрицi А знайти перший по черзi рядок з максимальною сумою його елементiв. Вектор X отримати iз знайденого рядка циклiчним зрушенням його елементiв на двi позицiї лiворуч.

2.2.7 Рядки матрицi вiдсортувати за зростанням тiльки додатніх елементiв i за вектор взяти елементи побічної дiагоналi матрицi А.

2.2.8 В матрицi знайти найбiльший по модулю елемент, та за (n-1)-ий елемент вектора прийняти (n-1) елемент того стовпця матрицi, в якому знаходиться необхідний елемент. За Xn прийняти елемент А11.

2.2.9 За перші (n-1)-х елементiв вектора X прийняти мiнiмальнi елементи перших (n-1) стовпцiв матрицi А. Елементи Xn покласти рiвними сумi елементiв останнього стовпця матрицi.

2.2.10 Серед стовпцiв матрицi А знайти стовпець, який мiстить мiнiмальний добуток своїх елементiв i прийняти цей стовпець за вектор X.

2.2.11 Кожний рядок матрицi вiдсортувати за зростанням його елементiв, i за елемент X прийняти стовпець, який мiстить найбiльший елемент.

2.2.12 Перший елемент вектора X покласти рiвним сумi елементiв матрицi А, розташованих нижче головної дiагоналi, за винятком Ann.


2.2.13 Останнiй елемент вектора X покласти рiвним сумi елементiв матрицi А, розташованих над головною дiагоналлю, за перші елементи прийняти елементи побiчної дiагоналi матрицi, за винятком А1n.

2.2.14 За останній елемент вектора X взяти добуток елементiв того рядка i того стовпця матрицi, на перехрестi яких знаходиться перший вид'ємний елемент матрицi. Усi попереднi елементи заповнити елементами стовпця, вiдкинувши останнiй.

2.2.15 За елементи вектора X прийняти елементи стовпця матрицi, якi мають мiнiмальну суму елементiв та вiдсортованого у порядку зростання.

2.2.16 У кожному стовпцi матрицi знайти мiнiмальний та наступний за ним елемент прийняти за елемент вектора X. У випадку, якщо мiнiмальний елемент знаходиться в кiнцi стовпця, його прийняти за елемент вектора X.

2.2.17 Вiдсортувати стовпцi матрицi А за зменшенням та прийняти за вектор X строку з мiнiмальними елементами в стовпцях.

2.2.18 Вiдсортувати матрицю А, переставляючи стовпцi так, щоб елементи першого рядка зменшувались. За вектор X прийняти елементи цього рядка у зворотньому по номеру стовпця порядку.

2.2.19 Вектор X заповнити сумами елементiв кожного рядка матрицi А, розмiщених пiсля мiнiмального елементу у вiдповiдальному рядку. В отриманому векторi змiнити знаки елементiв на протилежнi.

2.2.20 За елементи вектора X взяти попарнi добутки елементiв головної дiагоналi на наступний елемент у рядку та вiдсортованi по зростанню. За останнiй елемент вектора X взяти елемент Ann.

2.2.21 Транспонувати матрицю А та її третій рядок взяти за вектор X.

2.2.22 У кожному стовпцi матрицi А поставити спочатку вiд'ємні елементи, а потiм додатні. Елементами останнього рядка заповнити вектор X.

2.2.23 Компоненти вектора X – впорядкованi за незростанням середнiх арифметчних значень елементiв рядків матрицi А.


 

2.2.24 Транспонувати матрицю А, та заповнити елементами побiчної дiагоналi вектор X.

2.2.25 Елементи вектора X прийняти рiвними максимальному елементу серед елементiв матрицi А, розмiщених не нижче i-того рядка.

2.2.26 За елементи вектора X прийняти кiлькiсть додатніх елементiв в i-тому стовпцi матрицi.

2.2.27 За елементи вектора X прийняти n/2 найбiльших та n/2 найменших елементiв матрицi А.

2.2.28 За елементи вектора X прийняти n найменших елементiв матрицi А.

2.2.29 Знайти мiнiмальний елемент головної дiагоналi матрицi; елементи стовпця, в якому вiн знаходиться, вiдсортувати за незменшенням та прийняти за елементи вектора Х.

2.2.30 Знайти максимальний елемент побiчної дiагоналi матрицi; елементи рядка, в якому вiн знаходиться, вiдсортувати за незростанням i прийняти за елементи вектора X.

еще рефераты
Еще работы по информатике