Реферат: Робота із колонтитулами Опис роботи із колонтитулами у документі

Мета: Навчитись працювати із колонтитулами.

Хід роботи

Колонтитули це текст або графічні зображення, які повторюються зверху або знизу на кожній сторінці документу. Тому колонтитули відповідно поділяються на Верхній та нижній колонтитул. Можна також можна передбачити різні верхні і нижні колонтитули для парних та непарних сторінок, а також для першої сторінки документу. Для цього у вікні Параметры страницы потрібно вибрати закладкуМакет і встановити відповідні опції.

Для того, щоб добавити в документ колонтитули, потрібно в пункті меню Вид вибрати команду Колонтитулы. Word перейде в режим розмітки сторінки, якщо він перебував в іншому режимі перегляду, то на екран з’явиться панель інструментів Колонтитулы.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

1 Вставити авто текст — вставивши в колонтитул елемент автотексту з полем шаблону. При цьому відкривається меню, де можна вибрати номера сторінок, автора документа, ім’я документу, ім’я файлу із шляхом до нього, час останнього роздрукування та модифікації документа і т. д.

2 Номер страницы вставити номер поточної сторінки.

3 Добавить число страниц вставити кількість сторінок в документі.

4 Формат номера страницы викликати вікно форматування нумерації сторінок.

5 Дата вставити поточну дату.

6 Время - вставити поточний час.

7 Параметры страницы викликати вікно налаштування параметрів сторінки.

8 Основной текст показати (заховати) основний текст документу в режимі роботи з колонтитулами.

9 Как в предыдущем зробити колонтитули даного розділу такими ж, як і в попередньому.

10 Верхний \ нижний колонтитул - здійснює перехід між верхнім та нижнім колонтитулами.

11 Переход к предыдущем перейти на попередній колонтитул (з парного на непарний або навпаки).

12 Переход к следующему перейти на наступний колонтитул.

Текст колонтитулів вводиться і форматується так само, як і будь-який інший текст документа, тому вирівняти номер сторінки, час, дату або інший текст можна так само, як і основний текст документу.

Для того, щоб відредагувати або знищити колонтитул, можна двічі натиснути ЛКМ на ньому, або в пункті меню Вид повторно вибрати команду Колонтитулы , після цього відредагувати його зміст. Якщо колонтитул потрібно знищити, то слід виділити весь його зміст і натиснути клавішу Delete або Backspace .

Якщо необхідно, щоб у різних секціях колонтитули відрізнялися, то слід перейти до редагування колонтитула у відповідному розділі з використання м спеціальної піктограми.

Висновок : Отже ми на цій лабораторній роботі навчилися працювати із колонтитулами.

еще рефераты
Еще работы по астрономии