Реферат: Тема: світ води очима дітей. Бінарний урок з біології та географії. Мета
Тема: СВІТ ВОДИ ОЧИМА ДІТЕЙ.
Бінарний урок з біології та географії.
Мета: Розширити уявлення дітей про світ води, познайомити з проблемами використання та
охорони води, прищеплювати навички навчальної праці; сприяти екологічному
вихованню; формувати переконаність у необхідності охорони природи Світового
океану; розвивати кмітливість, почуття товариства, вміння виступати перед
аудиторією, працювати колективно.
Обладнання: фізична карта півкуль, малюнки, зошити, маркери, стікери, картки з
завданнями, відео- та аудіозаписи.
^ Хід уроку
1.Організаційний момент.
2. Мотивація навчальної діяльності:
Учитель біології:
Безмерная ширь океана,
И тихая заводь пруда,
Струя водопада,и брызги фонтана-
И все это - только вода!
Высокие гребни вздымая,
Бушует морская волна
И тонит, как будто играя,
Большин морские суда.
И в кружева будто одеты
Деревья, кусты,провода.
И кажется сказкою это,
А в сущности – только ВОДА!
На фоні класичної музики звучить аудиозапис «Ода воді»:
«Вода! У тебе немає ні смаку, ні запаху, ні кольору, тебе не опишеш, тобою насолоджуєшься, не розуміючи, що ти таке. З водою людина зустрічається з перших днів життя.
Слово «вода» входить у життя людини з раннього дитинства и супроводжує все життя!
Отам, де виблискує далечинь, із-під землі б'є джерело! Вода ця не проста , а життєдайна, цілюща.Тамуючи спрагу, відчуваєш, як нездоланна сила вливається у ваші груди. Добре було і водночас страшнувато, що прилучаємось до чогось таємничого, вічного, незбагненного, що можна оглянути лише серцем. Ти не просто необхідна для життя, ти і є саме життя !»
^ Учитель географії:
Світовий океан завжди приваблював до себе увагу людей. Космонавт Севастьянов В.І. , який зробив 286 обертів навколо Землі писав: « У тривалому польоті на космічному кораблі «Союз-9» ми побачили море з величезної висоти. Не море, Світовий океан. І тоді вперше на власні очі переконались, що Світовий океан справді більша частина поверхні нашої планети. Усім відомі цифри: 71% поверхні Землі-вода, 29%-суша. «
Свої спостереження за океаном з космосу Г. С. Титов змальовує так:»Чудове видовище являли собою довгі смуги хвиль Тихого та Атлантичного океанів, що одна за одною ринуть до далеких берегів… Океани й моря, так само, як і материки, відрізняються одне від одного своїм кольором. Багата палітра, як у російського живописця-мариніста Айвазовського,-від темно-синього індиго Індійського океану до салатової зелені Карибського моря та Мексиканської затоки.»
Коли ми буваємо на березі моря, мабуть, у багатьох з нас у пам’яті спливають слова головного героя роману Ж. Верна»Двадцять тисяч льє під водою» - капітан Немо, який в захопленні говорив:» Так, я люблю море! Море-це все. Дихання його чисте, животворне. В його безмежній пустелі людина не відчуває себе самотньою, бо навколо нього вирує життя. Море-це вічний рух і любов, вічне життя»
Світовий океан і його моря надихали письменників і поетів, художників і композиторів на творчість. Його краса, чудесні пейзажі залишаються в пам’яті кожного, хто хоча б один раз побував на берегах океану чи моря.
Це про Чорне море писав О.С. Пушкін: «^ Прощай же, море! Не забуд
еще рефераты
Еще работы по разное
Реферат по разное
Моу пречистенская сош компьютерный урок. Подготовка к сочинению о домашнем любимце
17 Сентября 2013
Реферат по разное
Урок Связь между компьютерами. Компьютерные сети Назовём задачи, которые трудно или невозможно решить без организации информационной связи между различными компьютерами
17 Сентября 2013
Реферат по разное
Прокиной Наталья Александровны e-mail: prokinan@rambler ru Игра на урок
17 Сентября 2013
Реферат по разное
Урок «Решение задач оптимизации с помощью табличного процессора Excel»
17 Сентября 2013