Реферат: Степанов О. «Ця нелегка наука управління» : [10-річний ювілей відзначає оріду наду при Президентові України] // Одеські вісті. 2005. 24 верес
Степанов О. «Ця нелегка наука управління» : [10-річний ювілей відзначає ОРІДУ НАДУ при Президентові України] // Одеські вісті. 2005. 24 верес.


ЦЯ НЕЛЕГКА НАУКА УПРАВЛІННЯ


У ці дні свій 10-річний ювілей відзначає Одеський регіональний інститут державного управління (ОРІДУ), який є одним з підрозділів Національної академії державного управління при Президентові України. Тут готують кадри найвищої кваліфікації для різноманітних сфер державного управління, управління проектами та програмами, менеджменту. На його базі підвищують кваліфікацію державні службовці і посадові особи органів місцевого самоврядування.


Нині навчально-методичний процес у цьому вузі забезпечують 10 кафедр. Серед них – кафедри державного управління і місцевого самоврядування, європейської інтеграції, економічної і фінансової політики, філософських і соціально-політичних наук та інші. В інституті працюють на постійній основі 15 професорів, 68 доцентів і кандидатів наук. Деякі з них одержали ці високі звання в стінах свого вузу, де є аспірантура і докторантура.

За роки існування вузу дипломи одержали майже дві тисячі слухачів і студентів ОРІДУ. Багато хто з них працюють в управліннях та відділах обласної і районної держадміністрацій, в органах місцевого самоврядування всіх рівнів, комерційних структурах і громадських організаціях.

Творцем цього вузу і його першим директором (тут ця посада так називається) тривалий час був О.П. Якубовський, який і зараз очолює кафедру філософських та соціально-політичних наук. Третій рік як він передав кермо влади А.М. Пойченку. Серед ветеранів інституту – професори Е.А. Гансова, М.С. Оганесян, П.І. Надолішній, В.Л. Ясінський та інші відомі учені.

На урочистих зборах, присвячених ювілейній даті, викладачів та студентів інституту вітали перший заступник ректора Національної академії державного управління при Президентові України професор Н.Р. Нижник, заступник голови облради В.М. Новацький, перший заступник губернатора області А.С. Фєтєску, інші офіційні особи, гості з південних областей України та Автономної Республіки Крим, багато хто з яких були у свій час випускниками ОРІДУ.


Олексій СТЕПАНОВ
еще рефераты
Еще работы по разное