Реферат: Vі всеукраїнська науково-практична конференція


VІ Всеукраїнська науково-практична конференція

«Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації»


9 березня 2011 р.


14 квітня 2011 року відбулась VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-педагогічна робота в закладах освіти інклюзивної орієнтації».

Метою наукового заходу було обговорення і визначення загальних стратегій вирішення існуючих проблем щодо впровадження принципів інклюзивної освіти та вдосконалення змісту і форм соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю з особливими потребами в інтегрованому освітньому середовищі.

У роботі конференції взяли участь науково-педагогічний склад і студенти інституту, науковці з провідних вищих навчальних закладів України, в яких здійснюється підготовка фахівців соціальної сфери (Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова, Національної академії педагогічних наук України, Хмельницького національного університету, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна»), представники спеціалізованих загальноосвітніх закладів та центрів реабілітації міста і Хмельницької області, де отримують освітні послуги діти з особливими потребами, а також представники Хмельницької облдержадміністрації та міської ради.

Під час роботи конференції обговорювались питання, що стосуються проблем соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю з особливими потребами в закладах освіти інклюзивної орієнтації, соціалізації дітей і молоді з особливими потребами у процесі навчання, а також актуальні аспекти підготовки фахівців соціальної сфери. У дискусіях взяли участь: заступник начальника Головного управління праці та соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації Туровець Ю.М.; начальник управління праці, соціального захисту населення і охорони здоров’я Хмельницької міської ради Воронецький С.І.; заступник начальника управління освіти Хмельницької міської ради Новченкова К.Д.; доктор психологічних наук, професор Томчук М.І.; доктор педагогічних наук, професор Сметанський М.І. та багато інших науковців і практиків – фахівців у галузі інклюзивної освіти.

Відкрив роботу конференції ректор Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна», кандидат педагогічних наук, доцент Чайковський М.Є.

Привітання учасникам конференції висловив у своєму виступі заступник міського голови Давиденко Г.М.
еще рефераты
Еще работы по разное