Реферат: Довідка про учасника XVIІ міжвузівської науково-практичної інтернет-конференції
ДОВІДКА ПРО УЧАСНИКА
XVIІ міжвузівської
науково-практичної інтернет-конференції
«ЕКОНОМІЧНА ГЛОБАЛІЗАЦІЯ ТА ПРОБЛЕМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ»
Прізвище _______________________________
Ім’я ___________________________________
По батькові _____________________________
Місце роботи ___________________________
Науковий ступінь і вчене
звання__________________________________
Тема доповіді ___________________________
________________________________________
________________________________________
Секція _________________________
________________________________________
телефон (обов’язково)__________________ E-mail __________________________________
ВИМОГИ ДО СТРУКТУРИ ФАЙЛУ
1. Тези доповіді та довідка про учасника конференції повинні знаходитися в окремих файлах.
2. Файли повинні мати розширення *.doc, *.rtf та бути обов’язково продубльовані.
3. Ім’я кожного файлу – прізвище автора або першого співавтора англійською мовою. Наприклад: Petrenko.doc/
4. При використанні електронної пошти файли з тезами та заявкою повинні бути надіслані як вкладені в електронний лист.
ЗАПРОШЕННЯ
Шановні колеги!
Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту (ХІНЕМ) в Інтернет - режимі проводить 26 квітня 2012 р. XVIІ міжвузівську науково-практичну конференцію «Економічна глобалізація та проблеми національної безпеки».
Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у роботі конференції.
^ СЕКЦІЇ РОБОТИ
КОНФЕРЕНЦІЇ
Проблеми та перспективи застосування педагогічних інновацій в контексті глобалізаційних процесів
Розвиток маркетингу та менеджменту інновацій як важливий інструмент соціально-економічного зростання та національної безпеки
Інформаційно-інноваційні технології в економічній діяльності підприємств
^ Робочі мови: українська, російська.
УМОВИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ
Для розміщення Вашої доповіді на сайті інституту www.khinem.com.ua в рубриці «Науково-дослідна робота» та включення її до збірника тез Вам необхідно до 9 квітня 2012 р. надати в оргкомітет:
довідку про учасника конференції;
тези доповіді з підписом авторів.
Матеріали необхідно надсилати:
електронною поштою за адресою hinem_konf@mail.ru у форматі МS WORD 97-2003.
^ ФІНАНСОВІ УМОВИ
Участь у конференції та публікація тез безкоштовні. Організаційний внесок не передбачається.
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ
Тези до 3-х повних сторінок розмістити на папері формату А4 (210 × 297). Текст має бути вирівняний з обох сторін (шрифт Times New Roman, кегль 14, стиль – звичайний, міжрядковий інтервал 1 (одинарний). Абзацний відступ 1,25 см. Береги: з усіх боків – 2 см.
Слова друкуються без переносів. Сторінки не нумеруються. Всі нетекстові об’єкти мають бути створені вбудованими засобами Word, формули - за допомогою редактора Equation, діаграми, графіки – Excel.
Ілюстрації, діаграми та схеми необхідно виконувати у форматі *.jpg , *.gif, *.bmp, *.dwg вбудованими об'єктами і розташовувати по ходу тез. Розмір ілюстрацій не менш 6×6 см. Розрішення не менш 300 dpi.
Порядок оформлення тез наступний: в правому куті напівжирним шрифтом вказується прізвище та ініціали авторів, нижче – назва організації та місто, нижче у центрі через інтервал - назва тез (заголовними літерами напівжирним шрифтом), нижче через інтервал - основний текст. Далі (якщо потрібно), вказується список використаної літератури. Зразок оформлення додається.
Матеріали повинні бути ретельно перевірені згідно з нормами правопису та орфографії. Матеріали конференції друкуються без редагування.
УВАГА! Тези, надіслані пізніше 09 квітня 2012 року і невідредаговані щодо вимог оформлення, чи не відповідають тематиці або обсягу, не будуть прийняті до друку.
Матеріали, надіслані до оргкомітету конференції, не повертаються.
^ ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ
Наумов Р.Р.
ХІНЕМ, м. Харків
ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В НАВЧАННІ СТУДЕНТІВ
У сучасному суспільстві освіта об'єктивно має величезне значення. …..
АДРЕСА ОРГКОМІТЕТУ
61038, м. Харків, вул. Маршала Батицького, 5, Харківський інститут економіки ринкових відносин та менеджменту (листи надсилати з приміткою "Конференція")
Тел./факс 738-69-65, 738-11-61
З усіх питань щодо участі у конференції звертатися до відповідального редактору:
E-mail: hinem_konf@mail.ru
моб.тел.0972918669 Олена Володимирівна
СХЕМА ПРОЇЗДУ
маршрутне таксі
№ 11, 231, 211, 284
З-д
"Автрамат"
Центр
трамваї
№ 2, 6, 8, 22
Приватний
вищий навчальний заклад
Харківський інститут економіки
ринкових відносин та менеджменту
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
XVIІ міжвузівська
науково-практична
інтернет-конференція
"ЕКОНОМІЧНА ГЛОБАЛІЗАЦІЯ ТА ПРОБЛЕМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ"
26 квітня 2012 року
м. Харків
еще рефераты
Еще работы по разное
Реферат по разное
Международное фестивальное движение «Детское Сияние», Украина, г
18 Сентября 2013
Реферат по разное
Обязуется своевременно вносить Наймодателю плату за наем Жилья и строго соблюдать условия Договора
18 Сентября 2013
Реферат по разное
Вечер 31-го октября бары и кафе Парижа окрашивается в яркие краски Хэллоуина праздника, когда можно пугать и пугаться
18 Сентября 2013
Реферат по разное
Фізична підготовленість дошкільнят до навчання в умовах сучасної школи : рівні та критерії / Є. В
18 Сентября 2013