Реферат: Gutter=9> укра ї н а харківський міський голова розпорядження
У К Р А Ї Н А
ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 03.02.2012 № 337
Про відновлення
навчально-виховного процесу
в навчальних закладах м. Харкова
У зв’язку з підвищенням температури зовнішнього повітря, відповідно до п. 9.20 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу», на підставі бюлетеня Харківського регіонального центру з гідрометеорології від 03.02.2012 №23, керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
Відновити з 06.02.2012 навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах м. Харкова всіх типів і форм власності.
Директору Департаменту освіти Деменко О.І. взяти під особистий контроль проведення відповідних організаційних заходів у навчальних закладах міста.
Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю довести це розпорядження до відома населення міста через засоби масової інформації.
Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Кривцова О.С.
Міський голова Г.А. Кернес
О.С. Кривцов
А.Л. Тимчук
О.І. Деменко
В.В. Коваленко
Шепель, 700-48-81
еще рефераты
Еще работы по разное
Реферат по разное
Место работы. Должность (специальность)
18 Сентября 2013
Реферат по разное
Варіанти контрольних робіт з дисципліни «Нотаріат України»
18 Сентября 2013
Реферат по разное
О. В. Бугакова Шановні учасники конференції!
18 Сентября 2013
Реферат по разное
Образовательные ресурсы
18 Сентября 2013