Реферат: Отчет по практике в ОАО Трест Югозаптрансстрой

М ІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ , МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ

Кафедра технології будівельного виробництва

ТЕХНІЧНИЙ ЗВІТ

про проходження виробничої 1-ої технологічної практики

студента групи 3 -го курсу

спеціальності «Промислове та цивільне будівництво»

Попова Артема Олексійовича

Строки проходження практики: з 29 червня по 2 8 липня 201 1 року

Керівник практики: Шандра О.Г.

Дата здачі звіту: __________________

Оцінка: __________________

КИЇВ-2011

ЗМІСТ

1. ХАРАКТЕРИСТИКА

2. ВСТУП

3. ХАРАКТЕРИСТИКА ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

4. ВИСНОВОК

Характеристика

Попова Артема Олексійовича, студента КНУБіА будівельного факультету, групи ПЦБ-39а.

Студент Попов Артем Олексійович проходив практику з 29.06.11 по 28.07.11 на будівництві жилого багатоповерхового коплексу “ПАНОРАМА НА ПЕЧЕРСКЕ”, що знаходиться по вул. на Щорса, 44.

За час проходження практики студент Попов Артем Олексійович зарекомендував себе здібним, відповідальним робітником. Добросовістно ставився до виконання положених на нього обов'язків, досягнув істотних успіхів у роботі.

Практично застосовує в роботі свої знання та навички, вміє оперативно розв'язувати поставлені завдання, проявив себе сумлінним працівником.

Дата: Підпис:____________

Вступ

Мета практики:

 закріплення теоретичних знань із змісту та прийомів виконання робочих операцій, отриманих в навчальному практикумі;

 адаптація до умов будівельного виробництва;

 отримання первісних навичок виконання робочих операцій, підготовка до вивчення курсу технології будівельного виробництва та інших фахових дисциплін;

 практичне ознайомлення з матеріально-технічною базою будівельного виробництва (машинами, конструкціями, інструментами тощо);

 ознайомлення у виробничих умовах з новими матеріалами, конструкціями, робочими кресленнями, сучасними засобами механізації будівельних робіт, передовою технологією будівельного виробництва, сучасним рівнем організації будівництва і питаннями охорони праці будівельників.

Завдання практики:

 встановити взаємозв'язок загальнотехнічних дисциплін з будівельними;

 підготовитись до прослуховування лекційних курсів з технології будівельного виробництва, металевих і залізобетонних конструкцій, а також проходженням наступних видів практики;

 вивчити типи будівель промислового і цивільного призначення;

 познайомитися з роботою підприємств будіндустрії.

Моя практика проходила на будівництві другої черги візового центру по вул… Заводська 8 і складається з трьох блоків: гаражного, чотириповерхового і триповерхового. Я перебував на практиці на чотириповерховому блоці. Загальна площа комплексу 1680 м.кв Під-рядчиком будівництва є ПП «Фірма Санта», яке і виконував основні роботи як монтаж сталевих конструкцій, залізо-бетонні роботи, монтаж систем опалення та внутрішні оздоблювальні роботи.

Основна мета і завдання практики – це відчути і пережити, що таке справжнє будівництво, як триває будівельний процес і втілити теорію в практику.

Общая информация

Общая площадь: 141 200 м2

Паркинг: 730 мест

Начало строительства: I квартал 2005 г.

Класс: премиум

Трест «ЮЗТС»:

Заказчик

Генподрядчик

Генпроектировщик

Информация об объекте :

Застройщик: «ОАО ТРЕСТ ЮГОЗАПТРАНССТРОЙ»

Адрес: Печерский, ул. Щорса, 44

Этажей в доме: 22-26

Кредитует: ВАТ «АБ Таврiка»

Описание :

Индивидуальный проект

Этажность — 22-26 этажей

Конструкция здания — монолитно-каркасная

В доме есть подземный паркинг на 730 мест

Общая площадь комплекса — 141200 кв.м.

Контакты продавца :

Продавец ОАО «Трест «Югозаптрансстрой»

Сайт: www.uzts.com.ua/projects/gilie-obekti/stroyashchiesya/shchorsa-44/

Жилищно-офисный комплекс «Панорама на Печерске» расположен в центре Киева на улице Щорса, дом 44. В концепции комплекса воплотилась философия объединения времен. Комплекс расположен в исторической части Киева и гармонично вписывается в архитектуру исторического памятника «Київська фортеця». Также естественно, как наше настоящее вытекает из прошлого и формирует будущее – комплекс «Панорама на Печерске» становится современным продолжением древнего исторического места столицы.

«Панорама на Печерске» — это комфортное и эстетично-привлекательное пространства для жизни. Территория комплекса включает в себя группу жилых домов с объектами социальной инфраструктуры и встроенными, прилегающими помещениями социального и административного назначения. Комплекс на Щорса, 44, расположен непосредственно на территории Васильковского укрепления «Київської фортеці» рядом с некоторыми памятниками архитектуры национального значения. На валах Васильковских укреплений будет организован променад длиной 220 м.

Архитектура проекта «Панорама на Печерске» объединяет преимущества организации жизненного пространства, историко-архитектурного наследия Киева и неповторимых ландшафтов центра города. «Панорама на Печерске» — это 10 минут езды до Лавры, Ботанического Сада, берега Днепра.

Проект комплекса предустатривает такую этажность секций:

Секция 1: 22-27 этажей,

Секция 2: 27 этажей,

Секция 3: 27-22 этажей,

Секция 4: 20 этажей,

Секция 5: 17 этажей.

В комплексе представлен большой выбор планировочных решений квартир:

однокомнатные с площадью 56 — 81 кв.м;

двухкомнатные с площадью 91 — 95 кв.м;

трехкомнатные с площадью 144 — 176 кв.м.

Для жильцов комплекса предусмотрен подземный паркинг. На первых этажах комплекса располагаются нежилые помещения.

«Панорама на Печерске» в цифрах:

Общая площадь земельного участка: 2,6 га.

Общая площадь комплекса: 141 197 кв.м

Общее количество квартир: 668

Общее количество паркомест: 695

«Панорама на Печерске» — комплекс для тех, кто стремиться жить и работать в комфортных условиях в центре города среди таких же благополучных людей.

Покупая квартиру в ЖК «Панорама на Печерске», Вы не только выгодно инвестируете в свою жизнь и жизнь всей своей семьи, Вы приобретаете высокое качество жизни в административном, историческом и духовном центре столицы Украины.

Жилой комплекс «Панорама на Печерске» — это отличное пространство для гармоничной и наполненной жизни.

Висновок

Внаслідок проходження практики я засвоїв:

різновиди об'ємно-планувальних рішень промислових і цивільних будівель; загальні характеристики основних будівельних матеріалів і конструкцій, а також особливості їх застосування; основні види будівельних машин, їх характеристики, область застосування і схеми роботи; зміст технології виконання основних будівельних робіт; структуру виробничого підрозділу, який виконує роботи на будівельному об'єкті і основні функції його складових: засади виробничих і суспільних стосунків у первинних колективах;

навчився розрізняти будівлі і споруди за їх призначення і конструктивними схемами; визначати найменування і призначення будівельних матеріалів виробів, напівфабрикатів, конструкцій визначати види будівельних машин, механізмів, обладнання і оцінювати їх принципові технологічні можливості;

набув навички виконання основних робочих операцій у складі 2-3 будівельних процесів; користування найбільш поширеними в них ручними інструментами і пристосуваннями; аналізу і узагальнення особистих спостережень за процесами, що відбуваються на будівельному майданчику, а також їх формалізації і оформлення у вигляді звіту про практику.

еще рефераты
Еще работы по строительству