Реферат: Заява

ЗАЯВА

глав держав Російської Федерації,

України і Республіки Білорусь

від «15» квітня 1994 року

Сьогодні підписано Меморандум про співробітництво в охороні державних кордонів Російської Федерації, України і Республіки Білорусь. Документ спрямований на забезпечення стабільного становища на державних кордонах наших країн, покликаний сприяти рівноправному і взаємовигідному співробітництву в політичній, економічній та гуманітарній галузях. Він підтверджує прихильність до принципів недоторканості і відкритості державних кордонів між нами і визнає право кожної держави вживати необхідних заходів до охорони свого державного кордону.

Ми впевнені, що охорону державних кордонів Російської Федерації, України і Республіки Білорусь з державами, що не входять до Співдружності Незалежних Держав, а також спільних державних кордонів необхідно здійснювати з урахуванням забезпечення інтересів Сторін на умовах, які будуть визначатися відповідними двосторонніми або багатосторонніми угодами і домовленостями.

Сторони підтверджують готовність продовжити роботу по договірно-правовому оформленню своїх спільних державних кордонів.

Підписаний сьогодні документ виражає прагнення наших народів розвивати відносини на основі згоди і довіри, взаєморозуміння і рівноправності. Наша мета — не роз'єднання народів, а спільна робота в ім'я економічного прогресу і забезпечення надійної безпеки суверенних держав.

Глави трьох держав заявляють, що співробітництво в галузі охорони кордонів не спрямоване проти будь-кого. Навпаки, ми розраховуємо за його допомогою припинити нелегальні міграційні потоки, ефективно боротися з тероризмом, незаконним обігом наркотиків, іншими видами транскордонної злочинності і будемо спільно протидіяти цим явищам.

Меморандум практично дає широкі можливості для налагоджування взаємодії з прикордонних питань між Російською Федерацією, Україною і Республікою Білорусь. Ми вітали б приєднання Молдови до підписаного Меморандуму.

Життєвим інтересам усієї Співдружності, на нашу думку, відповідає укладення у найближчій перспективі Договору про співробітництво в охороні державних кордонів держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав.

Президент Президент Голова

Російської Федерації України Верховної Ради

Республіки Білорусь

/підпис/ /підпис/ /підпис/

Б.ЄЛЬЦИН Л.КРАВЧУК М.ГРИБ

еще рефераты
Еще работы по астрономии