Реферат: Устаткування двомісного однокімнатного номеру готелю напівлюкс

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧУВАННЯ Й ТОРГІВЛІ

Кафедра устаткування підприємств харчування

Індивідуальна робота

з устаткування закладів готельного господарства

на тему: «Устаткування двомісного однокімнатного номеру готелю напівлюкс »

Виконала:

студентка гр. ГРС-57

ф-ту менеджменту

Кузіна Л.Т.

Перевірив:

к.т.н. доц. Золотухіна І.В.

к.т.н. асист. Горєлков Д.В.

Харків 2009

Готельний номер напівлюкс комфортабельний, затишний номер, оснащений всім необхідним для повноцінного відпочинку: 2 спальні ліжка, м'які меблі, телефон, телевізор, кондиціонер, холодильник, фен. Номер обладнаний окремим санвузлом, душова кабіна з цілодобовою подачею холодної і гарячої води. Включені гігієнічні та косметичні засоби.

1.Фен — електричний прилад, який видає направлений потік повітря. Використовується для сушіння волосся. Один з видів, що використовуються, в готелях є фен виробника Starmix модель TFW12.

Виробник:Starmix

Модель TF W 12

Насадка для укладання волосся. Спіральний мережевий шнур 0,8 м., що розтягується до 2,0 м. Постійне підключення до мережі. Захисний температурний обмежувач. Тихий в роботі. TFSW 12 – Кнопкавкл / вимк., один режим роботи (1200Вт), одна швидкість. TFTW 12 — Дві швидкості. Три режими потужності: Холодне повітря — 600Вт — 1200Вт. Окремо кнопка вкл / вимк. TFW 12 — Чотирьохрежимний перемикач: 0 — холодне повітря — 600Вт — 1200Вт. Дві швидкості роботи. Клас захисту IP24. Вага 0,5 кг. Гарантія 1 рік.

Модель Потужність, кВт Висота, мм Ширина, мм Глибина, мм Маса, кг
TFTW 12 0; 0,6; 1,2 107 102 116 0,5
TFW 12 0; 0,6; 1,2 107 102 116 0,5

Душова кабіна — призначена для прийняття водних процедур і підтримки санітарно-гігієнічних норм споживачів. RAVAK модель Afrodyta. Напівкругла душова кабіна з розсувними дверима 900х900х2105 мм. Виробник — Польща. Кабіна Afrodyta є ідеальним рішенням для людей, які цінують естетику виготовлення, і в той же час ставлять високі вимоги до комфорту. Високі естетичні характеристики досягнуті завдяки застосуванню хромованих, алюмінієвих профілів і оригінальних хромованих ручок, форма, яких перегукується з формою профілів. Скляні елементи кабіни в стандартному виконанні мають захисне покриття Easy Clean, що охороняє їх від надмірного осідання каменя та інших забруднень. Конструкція дверей на підшипникових роликах з можливістю відстібання значно полегшує догляд за кабіною. Висота кабіни — 1950 мм, що дозволяє встановлювати її на дрібних піддонах. Цю властивість належним чином оцінять високі люди, які зможуть комфортно приймати душ в цій кабіні.

Кондиціонер — пристрій, що відповідає за створення та автоматичну підтримку в закритих приміщеннях всіх або певних параметрів (температури, вологості, чистоти, швидкості руху повітря). Призначається для створення найбільш сприятливих для здоров'я людей кліматичних умов в квартирах, будинках, готелях та офісах. Однією з фірм, яка виробляє кондиціонери для готелів, є Inverter, виробник: Daikin Europe NV.

Модель: FTXG-E / RXG-E 25, 35, (50 CTXG-E/ MXS-E )

Inverter, фреон: R-410A, охолодження / нагрів

Виробник: Daikin Europe N.V.

Характеристики та споживчі функції

— Кондиціонер настінного типу

— Кондиціонери Daikin мають гарантію від заводу виробника — три роки

— Кондиціонер Daikin FTXG-E — це новий компактний і стильний дизайн

Внутрішній блок спліт-системи Daikin FTXG-E єдиний у світі має товщину 150 мм при енергоефективності кондиціонера вище 4 (EER). Таке унікальне поєднання компактності і високої енергоефективності відзначено премією «За кращий дизайн» Японської федерації промислового дизайну (JIDPO).

Основні споживчі функції системи

1. Автоматичне гойдання заслінки по вертикалі і жалюзі по горизонталі

2. Об’ємний повітряний потік

3. Осушення повітря

4. 24-х годинний таймер

5. Автоматичний вибір режиму

6. Управління одним дотиком

7. Датчик «Розумне око»

8. Багатоступінчате очищення повітря

9. Електронне керування потужністю

10. Зниження рівня шуму як зовнішнього, так і внутрішнього блоків

11. Автоматичне переміщення лицьової панелі

12. Використання озонобезпечного хладагента

13. Інверторна технологія

14. Захист від граничних температур

15. Ширококутні жалюзі

16. Режим підвищеної потужності

17. Подвійні повітряні заслінки

18. Автоматичний розподіл повітря

19. Самодіагностика

20. Бактерицидне покриття корпусу пульта управління

21. Функція теплого старту

22. Функція нічної економії

23. Автопереключення режимів «нагрів-охолодження»

24. Антикорозійне покриття теплообмінника і корпусу зовнішнього блоку

25. Система захисту від обмерзання

26. Авторестарт і стабілізація напруги

27. Компресор з плаваючим ротором

Кондиціонер Daikin FTXG — це новий режим комфортного розподілення повітря.Конструкція і привід здвоєної горизонтальної заслінки виконані несхожими на попередні моделі, що дозволяє використовувати їх набагато ефективніше. При охолодженні повітряний потік прямує вздовж площини стелі за рахунок фіксації заслінки в горизонтальному положенні. Нагрівання повітря в приміщенні істотно прискорено подачею теплого повітряного потоку з кондиціонера майже вертикально вниз. Таке розподілення повітря значно підвищує комфортність мікроклімату в порівнянні з внутрішніми блоками колишніх моделей. Після виключення кондиціонера заслінка автоматично повертається на осі і забирається всередину корпусу блоку. Закрита лицьова панель зверху і прихована заслінка в нижній частині створюють враження єдиної передньої площини внутрішнього блоку.

Більш висока мобільність управління заслінками сприяла створенню нового режиму комфортного розподілення повітря. Він активізується клавішею Comfort на пульті управління. Одноразове натискання цієї клавіші призведе до фіксації здвоєної заслінки майже у вертикальному положенні (при нагріванні) або майже в горизонтальному (при охолодженні). Як показує практика, такі кути відхилення сприяють більш рівномірній циркуляції повітря в приміщенні, ніж при гойданні заслінок, як було в попередніх моделях. Нові кути відхилення заслінок повністю виключають небезпеку виникнення протягів.

Телефон — електронний пристрій, що перетворює звуки людської мови в електричні сигнали і навпаки. Такі сигнали передаються через комунікаційні пристрої по повітряних, кабельних і радіорелейних лініях зв'язку між абонентськими телефонними апаратами. Компанія Teledex — світовий лідер у сфері розробки і виробництва високоякісної телекомунікаційної продукції для глобальної готельної індустрії. На сьогоднішній день у всьому світі встановлено понад 10 тис. телефонів виробництва Teledex. У 2005 році Teledex випустила нову продуктову лінію — сімейство iPhone на основі технології VoIP. Іншим напрямком роботи компанії є інноваційні широко смужні мережеві рішення, які ідеально підходять для готелів, пансіонатів, кооперативних будинків і т.д. На даний момент Teledex входить до сотні найбільш інтенсивно розвинених на території Силіконової долини. Продукція Teledex визнана в усьому світі найбільшими готельними мережами та міжнародними корпораціями.

Готельні т елефони. SKYMAX TECHNOLOGIES пропонує увазі постійних та потенційних клієнтів спеціалізовані готельні телефони Teledex. Телефони Teledex — вибір перевірений часом. Більше 10 мільйонів телефонів Teledex встановлено в готелях світу. Teledex найстаріший і найбільший у світі виробник готельних телефонів, саме Teledex розробив в 1984 році першим у світі готельний телефон Diamond, телефон, який здійснив революцію в стандартах оснащення готельних номерів, телефон, який став найпоширенішим готельним телефоном у світі.

З тих пір, більш ніж у 125 країнах, встановлено понад 10 мільйонів телефонів TELEDEX. Всі світові готельні мережі мають свій внутрішній стандарт оформлення і оснащення номерів і у більшості з них у якості телефонів для номерного фонду визначені телефони TELEDEX. І це не випадково. Всі розроблені фахівцями та дизайнерами корпорації Teledex моделі телефонів стали у світі готельних телефонів, тим же, чим є строгі англійські костюми в чоловічій моді, мерседес в автомобільному світі, телевізори SONY в світі електроніки — це КЛАСИКА. Надійна, солідна, що не втрачає з часом своєї привабливості КЛАСИКА. До неї можна наблизитися, але її неможливо перевершити. Вплив Teledex на світ готельних телефонів неможливо принизити — погляньте на телефони інших виробників і що Ви побачите — все в них — дизайн, функції, модельний ряд і навіть колір — вперше були реалізовані в телефонах Teledex. І сьогодні Teledex світовий лідер в розробці нових моделей телефонів. Телефони Teledex прийняті як стандарт де-факто для найбільших готельних операторів, таких як Radisson SAS, Marriot, Hilton, Skandic, Holiday Inn і ін

Холодильник :

1. Пристрій, прилад для охолодження чого-н. (тех.). Х. парової машини (резервуар, в який випускається для охолодження пару). Масляний х. (для охолодження відпрацьованої пари); 2. Споруда, приміщення зі штучно зниженою температурою повітря для зберігання, перевезення швидкопсувних продуктів. Вагон-х. Міські холодильники. Один з використовуваних видів холодильників в готелях є міні-холодильники — Міні холодильник HT-50A.

Характеристики Міні - холодильник HT-50A

Термоелектричний міні-холодильник (міні холодильник) ідеально підходить для дому, офісу, дачі, готелю, санаторія.

Споживає значно менше електроенергії порівняно з компресорним холодильником.

Практично безшумний.

Об'єм: 50 літрів.

Температура: від 6 ° С до +18 ° С.

Напруга: 220 В.

Робоча потужність: 0,6 кВт / добу.

Розміри:

висота: 505 мм.

ширина: 500 мм.

глибина: 500 мм.

Вага: 13 кг.

Рівень шуму: 30 дБ.

Колір: білий.

Опції:

Регулювання температури.

Внутрішнє підсвічування.

Освітлення номерів. Відправними крапками при проектуванні освітлення в номері є його площа і обладнання. Готельний номер повинен бути оснащений достатньою кількістю джерел світла. Лампи та вимикачі необхідно розташовувати так, щоб було ясно видно, яку лампу запалює вимикач. Рекомендується, щоб лампа в спальній включалася біля входу в неї з передпокою, а також у ліжок. В інших ламп може бути один індивідуальний вимикач. Згідно з розміщенням меблів у номері проектуються наступні джерела світла: лампа для читання у кожного ліжка, що стоїть на тумбочці або жорстко закріплена в головах, настільна лампа на письмовому столі або серванті, лампа у туалетного столика і торшер, який можна переставляти у міру потреби. Загальне освітлення кімнати може складатися з панелі, розташованої над шторою уздовж однієї із стін або прихованої настінним орнаментом. Світло в головах ліжка повинно забезпечити освітленість книги чи газети, приблизно 300 лк. Хорошим рішенням є встановлення над ліжком лампи розжарювання локалізованого розсіяного світла без дратівливих для читача тіней. У будь-якій точці приміщення світло треба екранувати щоб уникнути засліплення.

Телевізор [від грец. tēle — далеко і латин. visor — спостерігач] (нов. тех.). Частина телевізійного приймача, що відтворює передане зображення. Т. з великим екраном.

LG 27HIZ10 — телевізор спеціально для готелів

LG представила новий телевізор 27HIZ10, створений спеціально для готелів. Він має в своєму розпорядженні масу корисних і необхідних функцій. Телевізор управляється через спеціально налаштоване меню, яке доступне за допомогою пристрою під назвою TV Link Loader. TV Link Loader дозволяє заощадити час настроювання телевізорів, тому що відпадає необхідність налаштовувати кожен телевізор окремо в рамках великого готелю. Систематизований протокол LG дозволяє інтегрувати даний телевізор в систему інтерактивного готельного телебачення більшості провідних європейських провайдерів. Спеціально виготовлена кришка, яка закриває усі комутаційні дроти, заощаджує місце за телевізором. У моделі широкий кут огляду — 178 градусів, роздільна здатність — 1366x768, яскравість — 500 кд/м2, контраст — 1200:1. Додаткові переваги – 3D комбо – фільтр і процесор DCDi.

еще рефераты
Еще работы по физкультуре и спорту