Реферат: Розвиток готельної індустрії в Португалії

Зміст

Вступ

1. Загальна інформація про Португалію

Географічне положення

Клімат Португалії

Природа

Визначні пам’ятки Португалії

Інформація для гостей країни

2. Розвиток готельної індустрії в Португалії

Міста і курорти в Португалії

Найкращі готелі Португалії

Інформація про готельну індустрію Португалії за 2010 рік

Висновок

Список використаної літератури


Вступ

Португалії є що запропонувати для відпочинку. У неї багата культура, безліч пам'ятників старовини, чудова природа, м'який клімат, всі можливості для дозвілля, відмінна якість послуг та проживання, приголомшлива кухня. Всі ці компоненти створюють хорошу базу для розвитку готельної індустрії.

Сучасна туристська індустрія є однією з самих високоприбуткових галузей в світовій економіці. Прибуток, який отримується від туризму, займає значну частину в бюджетах держав і складає до 10 % ВНП. Показники динаміки росту прибутковості туризму значно опереджає показники динаміки росту прибутковості інших галузей економіки. За даними туристської організації, за останні 10 років прибутки від туризму зростали щорічно на 7,9 % при щорічному середньому рості кількості туристських прибувань на 4,5 ,%. В Португалії, країні що розвивається, зріст прибутковості туризму складає до 100 %.

Одна з найголовніших проблем адаптації гостинного господарства до умов туристських ринків заклечається в тому, що нові вимоги господарювання були пред’явлені до підприємств, які ніколи не були ринковими. Їх об’єднувало з зарубіжними готелями тільки зовнішня схожість технологічних прийомів організації прийму і обслуговування туристів. Деякі з них спроектовані і розташовані в таких місцях, які не зможуть ніколи самостійно працювати в умовах ринкової економіки, що призвело до їх обвальному закриттю в регіонах. Звичайно, їх потрібно було зачиняти або перепрофільовувати поступово.


Загальна інформація про Португалію

Географічне положення

Держава знаходиться у південно-західній частині Європи, в західній частині Піренейського на півострову. На півночі і сході межує з Іспанією, на заході і півдні омивається Атлантичним океаном. Північна частина країни зайнята невисокими горами Серра-да-Эштрела (висота до 1991 м.), північна та центральна частини — Португальска низина, холми та низькогір’я.

Азорські острови (Ilhas dos Acores, Острови яструбів) представляють собою невеликий (площа приблизно 2,3 тис. км²) архіпелаг в Атлантичному океані, що лежить в 1460 км від берегів Європи і в 3750 км від Північної Америки. Цей автономний регіон Португалії складається з 9 крупних островів і великої кількості мілких острівків та рифів, які об’єднані в три групи: східну (Сан-Мигель, Cанта-Марія і острови Формігаш), центральну (Фаял, Пику, Сан-Жоржи, Терсейра та Грасьоза) та західну (Флореш і Корву). Архіпелаг має вулканічне походження, тому рельєф на усіх островах гористий, красується конусами затухших вулканів, старими лавовими полями та кратерними озерами. Нерідкі і землетруси. Найвища точка — гора Пику (2351 м) розташована на одноіменному острові.

Загальна площа країни — 92 тис. км².

Столиця Португалії – Лісабон.

Клімат Португалії

Субтропічний середземноморський, м’який, без різких коливань температур. На півночі притаманний морський клімат, обумовлений Гольфстримом. Літо сухе і сонячне, але не жарке (середня температура приблизно 20°C, в горах — 18°С), зима не прохолодна (від +4°С до +10°С) і має велику кількість дощів.

На півдні клімат теплий і сухий. Середні температури січня від +5°С до літня — від +20°С до +27°С.

Опадів на рівнинах випадає від 400 до 800 мм, в горах від 1000 до 2500 мм в рік.

Клімат Азорських островів субтропічний, морський. Острова знаходяться в зоні формування Азорського антиціклону і мають довільно рівний температурний фон — середня температура січня складає близько +14°C, липня — приблизно +22°C, при цьому максимальна температура на склонах гір може підніматися до +24°С – взимку, +34°С — літом. Опадів випадає 700-800 мм в рік, в окремих місцях до 1500 мм, причому західні і північно-західні склони отримують замітино більшу кількість дощів. Максимум опадів приходиться на зимній період (з вересня по квітень). Температура води впродовж року коливається від +16°С до +24°С.

Найкращий час для відпочинку на островах – з червня по вересень, хоча комфортні умови для відпочинку зберігаються тут практично круглий рік.

Клімат Мадери субтропічний океанічний, м’який і теплий. Средня температура на березі літом складає близько +23°С, зимою — близько +20°С. Опади у вигляді грози та лівнівних дощів випадають переважно в зимній період, літо відносно сухе. Купальний сезон – практично цілий рік.

Найкращий час відвідування Мадери – з липня по вересень.

Природа Португалії

Різновид рослинного світу зобов’язаний різним географічним та кліматичним умовам. Кожна область Португалії відрізняється своєю флорою. Пишна рослинність характерна для атлантичної Півночі і захищених від вітрів зон Центральної Португалії, де знаходяться по сусідству рослини із Півночі та з Півдня Європи (наприклад, північна груша, середземноморний олеандр). Змішані ліси із італійської сосни, дубів, кам’яної липи і каштанів передуються з евкаліптовими рослинами. Чим далі к півдню, тим частіше зустрічаються оливкові дерева, а також пробковий і кам’яний дуби, хоча і тут помітно наступи евкаліпту.

В самій північній частині країни, знаходиться національний парк «Пенеда-Жереш». Західна частина парку – це своєрідна область з древньою культурою. По склонах розсипані мілкі деревеньки і хуторки, жителі яких із далеких часів займаються скотарством та вирощуванням ржі і маїсу. Границя рослинності лежить на висоті 1200 м, далі — тільки нагромадження розтрісканих скал. Поховання III-II до нашої ери, кам'яні римські дорожні знаки, руїни романських церков — все це посилює враження від величі цих місць.

В центрі північної частини країни знаходиться найвищий гірський масив Португалії Серра-да-Ештрела. На кам'янистих схилах туляться села, обрамлені каштановими гаями. На самому верху масиву здіймаються стрімкі скелясті стіни і кручі химерної форми. Це єдине місце в Португалії, де можна займатися гірськолижним спортом. Неподалік розташований невеликий водоспад — Посу-ду-інферну (в перекладі з португальської «пекельна прірву»).

На захід від цього масиву знаходиться «чарівний ліс» «Букасу». Лісовий парк площею 480 га на західних схилах гір Букасу протягом сторіч охоронявся ченцями.У цьому лісі з найдавніших часів селилися люди. У 17 столітті тут був побудований монастир кармелітів. Сьогодні в парку налічується 400 місцевих і 300 екзотичних видів.

У центральній частині країни, поблизу кордону з Іспанією розташований хребет Сан-Мамеде, оголошений заповідною зоною, де ще живуть ведмеді.

Любителям орнітології цікаво побувати в південній провінції Алгарве, неподалік від міста Фаро. Тут знаходиться затишна затока, захищений від моря піщаною косою — це місце відпочинку багатьох перелітних птахів.

І звичайно, просто необхідно постояти на самому заході Західної Європи — мисі Кабу-да-Рока, де з скелястого берега відкривається прекрасна панорама побережжя.

Оскільки місто притягує до себе не тільки туристів, а й бізнесменів, то рівень розвитку готельного бізнесу тут досить високий.

Визначні пам'ятки Португалії

Туристичною Меккою Португалії є, звичайно ж, її столиця — Лісабон. Це один з найгарніших і найоригінальніших міст Європи, забудова якого слідує горбистому ландшафту гирла річки Тежу, що служить джерелом неймовірної привабливості міста. Вулички Лісабона то спускаються, то піднімаються, створюючи чарівний лабіринт, в якому натикаєшся то на знаменитий підйомник Санта-Жустен, то на монастир Жеронімуш. Але рано чи пізно всі дороги в Лісабоні приводять до фортеці Св. Георгія, звідки відкривається дивовижний вид на місто та океан. Готелі Лісабона порадують Вас високим рівнем сервісу і забезпечать приємний відпочинок в португальській столиці.

Не меншою популярністю, ніж Лісабон, користується колишня столиця Португалії Порту. Це справжній «кахельні» місто: більша частина фасадів будинків, а також інтер'єр вокзалу тут облицьовані характерною плиткою «азулехо». Серед визначних пам'яток Порту найбільший інтерес представляють Кафедральний собор, церква Св. Франциска, Ботанічний сад.

Ще одне місто Португалії, яке складно обійти увагою — Коїмбра. Тут розташований один із найстаріших європейських університетів, приміщення якого вражають розкішшю і вишуканістю оздоблення. Готель у Коїмбре на березі річки Мондего забезпечить Вам приємні спогади про перебування в цьому чудовому місті.

Музеї. Практично в кожному місті Португалії розташовані музеї. Музей мистецтв у Коїмбра знаменитий колекцією скульптур XVI століття, музей у Авейру славиться римськими скульптурами і живописом XVI століття; в національному музеї стародавнього мистецтва в Лісабоні знаходиться багатюща колекція декоративного мистецтва та живопису з XII по XIX століття, в Лісабоні знаходяться також музей сучасного мистецтва, національний музей природної історії. Етнографічний музей, археологічний музей і музей Калоста Гульбенкиана з колекцією предметів мистецтва з 2800 року до н.е. до XX століття.

Велику кількість пам'яток історії було споруджено за часів Римської імперії: найяскравішими прикладами римської архітектури є храм Діани на південному сході країни, розвалини міста Конімбріги на західному березі. Особливо варто відзначити архітектурні пам'ятники, побудовані в стилі мануеліно, одному з найбагатших і найкрасивіших у всій історії архітектури, який унікальний тим, що існував тільки в Португалії і ніде в світі більше немає палаців і соборів, збудованих у цьому стилі.

Вестготи і маври також внесли свою лепту у розбудову португальської архітектури. Серед інших визначних пам'яток в Лісабоні велика кількість церков, соборів і монастирів, серед яких виділяються — Се, готичний собор XII століття; монастир ієронімітов, побудований в XVI столітті на честь плавання до Індії Васко да Гама, в монастирі поховані сам Васко да Гама і відомий поет Луїс Вас де Камоенс.

У Бразі, на півночі країни — руїни римських храму, амфітеатру і акведука; собор XII століття, у якому похований Генріх Бургундський, граф Португалії, батько першого португальського короля Альфонсо 1; одна з головних святинь Португалії церква Дом Хесус, куди напередодні Трійці стікаються тисячі паломників.

У Порто — собор XII — XVIII століть; зведена з граніту вежа Клеріков XVIV століття заввишки 75 метрів.

У Каімбра — римський акведук; серед безлічі церков і монастирів особливо виділяються собор XII століття в романському стилі і церква Санта-круз XVI століття.

У місті Сетубал — церква Санта-Марія XVI століття, відома своїми прикрасами.

У Евора — колишній архієпископський палац; собор 1186, реконструйований в XV столітті в готичному стилі.

Інформація для гостей країни

Португалія розташована у Південно-західній частині Європи, на самій кромці Атлантичного океану. Португалія відрізняється різноманіттям ландшафтів: гори і долини в північній і центральній частинах змінюються рівнинами у південних широтах. Тут м’; яка зима і тепле літо.

У країні активно розвивається готельна і туристична індустрії. До туристичних ресурсів Португалії можна віднести столицю країни Лісабон, узбережжі в околицях Лісабона, південну провінцію Португалії Алгарве, місто Порто, острів Мадейра. Лісабон пропонує своїм гостям досить великий вибір комфортабельних готелів, розрахованих на людей з різними фінансовими можливостями. У 15 км на захід від Лісабона розкинулися популярні курорти Ешторіл і Кашкаші. Це традиційно улюблене місце відпочинку європейської знаті і резиденція королівських родин. Лісабон — найзахідніша столиця Європи — розкинувся, як Рим і Москва, на семи пагорбах. Це стародавнє місто, що вражає кількістю архітектурних пам'яток архітектури. Розкішні вілли, евкаліптові гаї, кращі пляжі центральній частині країни, чудові готелі, вишукані ресторани, поля для гольфу світового класу, одне з найвідоміших казино Європи і знаменита траса «Формула-1» — все це приваблює мільйони гостей з різних куточків світу.

Міста і курорти в Португалії

Азорские острова (Azores).

Рай в Атлантичному океані або Заповідник живої природи — так зазвичай називають Азорські острови за їх приголомшливі ландшафти і красиву природу. Багато хто всерйоз вважають, що ці острови — єдине, що залишилося від легендарної Атлантиди. Місцеві пейзажі поєднують буйство фарб квітучих азалій та гортензій з блакитної синявою океану і озер, чорноту застиглої лави вимерлих вулканів з насиченою зеленню навколишніх пагорбів.

Алгарве – це най-південніша провінція Португалії, омивається водами Атлантики, з берегом протяжністю близько 200 км. Пляжі з золотого піску, кристально-прозоре море, водойми заповідника «ріа Формоза» з витонченими фламінго, захоплюючі варіанти для любителів активного відпочинку і заняття спортом.

Алгарве — край шикарних п'ятизіркових готелів, вмілою рукою архітектора вписаних у вражаючий за красою ландшафт, «мекка» для любителів гольфу круглий рік. Величезне задоволення від відпустки, проведеної на півдні Португалії, отримає і турист з не самим високим достатком. Гостей країни також приваблює те, що готелі в Алгарве, як правило невисокі 2-х — 3-х поверхові будівлі з власною зеленою зоною, невеликі і затишні, де є можливість розслабитися і відмовитися від міської суєти.

Лісабон — одна з найдавніших столиць світу. Місто, просочене духом історії, де минуле і сьогодення гармонійно сплелися в одне ціле. Закладений на пагорбах над річкою Тежу, Лісабон отримав назву «місто на семи пагорбах».

Наразі столиця Португалії переживає економічний підйом — будуються висококласні готелі, які разом з португальською кухнею і хорошим вином перетворили столицю Португалії в одне з найпривабливіших місць у світі.

Узбережжя Лісабону (Кашкайш і Ешторіл) (Cascais & Estoril).

У 15 км на захід від Лісабона розкинулися прекрасні курорти — Кашкайш і Ешторіл, з унікальним мікрокліматом: теплим і сонячним літом, і помірним в інші пори року. Колись тут жили римляни, потім — маври, лише в XIX столітті Кошта ду Сол (Сонячний берег) став португальської Рів'єрою, завдяки гарячим джерелам і м'якому клімату. Це традиційно улюблене місце відпочинку європейської знаті і резиденція королівських сімей.

Мадейра знаходиться в 500 км від узбережжя Африки і в 1000 км від континентальної частини Португалії. Центральне місто архіпелагу — Фуншал. Острів був відкритий португальським принцом Генрі. Принц посадив тут плантації таких сортів винограду, які виростали до цього тільки на Криті та на Кіпрі. Острів Мадейра разом з островом Порту Санту і незаселені островами-заповідниками утворюють архіпелаг, який ось вже протягом трьох століть є одним з відомих європейських туристичних напрямків. Результатом стало вино дивовижної якості — «Мадейра», залучає на острів купців з усього світу для його закупівель. Христофор Колумб, який одружився на дочці місцевого губернатора, жив на острові якийсь час.

Мадейру ще називають островом вічної весни, тому що там завжди квітнуть орхідеї, гортензії, магнолії, азалії і сотні інших квітів, у тому числі таких, яких немає більше ніде. Мадейра — пристанище тих, хто любить прогулянки серед незайманої природи: гір, струмків, водоспадів, лісів, печер. Гуляють там уздовж левад — каналів, які відводять воду з гірських вершин на поля.

Порту — друге за величиною місто Португалії — дав назву не тільки портвейну, але і всій країні. Місто є центром нафтохімічної, текстильної та рибоконсервної промисловості, а його гавань — другий за величиною порт країни. Оскільки місто притягує до себе не тільки туристів, а й бізнесменів, то рівень розвитку готельного бізнесу тут досить високий.


Розвиток готельної індустрії в Португалії

Готелі в Португалії

Португалія не відчуває нестачі в засобах розміщення — і крім традиційних варіантів ночівлі країна має в своєму розпорядженні кемпінги, сільські садиби і заміські будинки. У Португалії ухвалена класична система п'яти „зірок“, готельний бізнес регулюють кілька гілок законодавства. Всі засоби розміщення підлягають обов'язковій сертифікації; невідповідність між заявленими „зірками“ і надаванням сервісу, як правило, гарантує закриття готелю — саме тому власники не економлять на обслуговуванні та комфорті.

На більшій частині курортів країни встановлена єдина цінова політика, і ціни відрізняються не сильно, проте розміщення в готелях, розташованих у столиці, на островах або великих курортних центрах традиційно трохи дорожче.

Як правило, до послуг туристів в готелях Португалії — харчування в форматі напівпансіон. Наявність у меню фруктів, овочів, сиру та салату — обов'язкове.

Розміщення в сільських садибах та сільських будиночках — дуже популярне в Португалії; головне, що отримує мандрівник, — це теплий, майже сімейний прийом, індивідуальний сервіс і знайомство з традиціями і звичаями місця. На сільських будинках, які мають кімнатами для постояльців, як правило, є табличка TER.

Типи готелів

Апарт-готелі / Hotéis Apartamentos — в Португалії мають від 2 * до 5 *; це ідеальний варіант для тих, кому важливий не тільки домашній комфорт, але і готельний сервіс в будь-який час доби.

Хостели / Pensões — португальський аналог традиційних європейських готелів типу Bed& Breakfast. Найбільш економічний варіант проживання. Хостели в Португалії розділені на першу, другу і третю категорії; при цьому вища категорія — albergaria — припускає розміщення головним чином іноземних туристів.

Мотелі / Motéis — традиційно розташовуються коло жвавих автотрас; мають не більше 3 *. Вхід в номери здійснюється з вулиці. Мінус такого способу розміщення — невисока безпека.

Сільські садиби / Pousadas — розташовані в мальовничій місцевості, в історичних особняках або віллах. Вони є гордістю готельного бізнесу Португалії, відображають архітектурні, декоративні та гастрономічні характеристики тих районів Португалії, в яких розташовані, уникаючи стереотипного копіювання міжнародних готелів. Pousadas розташовані в самих різних будівлях: середньовічних постоялих дворах, замках, маєтках, вони оснащені сучасним обладнанням і пропонують своїм гостям затишну атмосферу. Такий варіант проживання — один з найдорожчих, за замовчуванням поузадах привласнюється 5*. Розміщення в дорогих португальських заміських маєтках — окремий вид туризму, turismo de habitacao (TH). Крім того, така машина часу — прекрасна можливість відчути себе справжнім аристократом: у таких будинках постояльці живуть на правах гостей у кращому сенсі слова. Як правило, господарі також проживають у поузадах.

Заїжджі двори / Estalagem — представляють собою невеликі, комфортабельні сільські готелі, в яких враховані особливості розташування. Заїжджі двори мають 4 * або 5 * і розташовані, як правило, в заміських будинках, побудованих близько півстоліття тому. Причому важливий фактор — обов'язкова наявність типових для даної місцевості архітектурних рис. Відпочинок на заїжджих дворах — також окремий вид туризму, turismo rural (TR). Колоритний і, головне, сімейний прийом — особливість сільських готелів; при цьому власники такого типу готелю, як правило, проживають окремо.

Туристські комплекси / Aldeamentos Turisticos (TA) — мають від 3* до 5*, розташовані на обмеженій території і включають в себе невеликі будиночки, кафе, автостоянку, можливо — басейн. Такий варіант розміщення передбачає повну самостійність постояльців. Традиційно туристичний комплекс складається не менше ніж з п'яти будиночків, оформлених у відповідності з архітектурними особливостями регіону. Власники та керівники зазвичай не проживає в комплексі.

Селянські господарства / Аgroturismo (AT) — це повне занурення в сільське життя. Такий тип відпочинку передбачає не тільки нічліг на лоні природи, але й участь в деяких сільськогосподарських роботах, катання на конях, екскурсії на виноградники і багато інших сільських радостей. Прийом гостей здійснюється або в спеціалізованих агросадибах, або у справжніх сільських будиночках; в будь-якому випадку — разом з власниками подвір'я.

Кемпінги / Camping — розкидані по всій країні, але найчастіше зустрічаються в курортних зонах. Мають від 1 * до 4 *. Кемпінги в Португалії — або державні, зупинитися в яких може будь-хто, або приватні, що позначаються літерою „Р“, де нічліг дозволений тільки членам клубу або гостям власника. Крім того, в приватних кемпінгах в будь-якому випадку необхідне попереднє бронювання. Можливо, на в'їзді в кемпінг попросять показати карту Міжнародної федерації автотуризму (FICC) — »carnet camping".

Найкращі готелі Португалії

Кращими готелями Португалії є старовинні готелі (pousadas), відповідні рівню чотирьох-п'яти зірок.

В основному переважають готелі 4-5 * високого рівня. 99% з них пропонують сніданки, напівпансіон – дуже рідкісний, all inclusive – немає. Це пояснюється тим, що в країні дуже велика, смачна і різноманітна кухня: туристи віддають перевагу спробувати побільше всього різного в різних місцях, а не харчуватися в готелі зі шведського столу.

Згідно відгуків туристів, розглянемо рейтинг 50 найкращих готелів Португалії. (Табл. 1)

Табл.1 Рейтинг 50 найкращих готелів Португалії

№ за/п Назва готелю Курорт
1. CS Madeira – atlantic Resort&SPA Sea Spa 5* о. Мадейра
2. Reid's Palace 5* о. Мадейра
3. The Cliff Bay 5* о. Мадейра
4. Madeira Regency Palace 5* о. Мадейра
5. Altis Park 4* Лісабон
6. Best Western Hotel Eduardo VII 3* Лісабон
7. Dom Pedro Baia Club 4* о. Мадейра
8. Choupana Hills Resort & Spa 5* о. Мадейра
9. Galomar 3* о. Мадейра
10. Blue & Green The Lake Spa Resort 5* Алгарве
11. Duas Nacoes Residence 3* Лісабон
12. Altis Belem Hotel & SPA 5* Лісабон
13. CampoReal Golf Resort & Spa 5* Лісабон
14. Hotel Nacional 3* Лісабон
15. Altis 5* Лісабон
16. As Janelas Verdes 5* Лісабон
17. Bairro Alto 5* Лісабон
18. Sheraton Lisboa Hotel & Towers 5* Лісабон
19. Avenida Palace 5* Лісабон
20. Pestana Palace 5* Лісабон
21. Albatroz Beach & Yacht Club 5* о. Мадейра
22. Melia Madeira 5* о. Мадейра
23. Acores Atlantico 4* Азорські о-ви
24. Vila Gale Santa Cruz 4* о. Мадейра
25. Praia Mar 4* Лісабонська Рив’єра
26. Casa Velha Do Palheiro 5* о. Мадейра
27. Equador 3* Лісабонська Рив’єра
28. Alpino Atlantico 4* о. Мадейра
29. Caesar Park Penha Longa 5* Лісабонська Рив’єра
30. Albatroz 5* Лісабонська Рив’єра
31. Albergaria Josefa De Obidos 5* Обидуш
32. Baia Azul 4* о. Мадейра
33. Casa Branca Beach & Golf Hotel 4* Порту
34. Pestana Grand 5* о. Мадейра
35. Axis Porto Business & SPA Hotel 4* Порту
36. Roca Mar 4* о. Мадейра
37. Cegonha Country Club 4* Алгарве
38. CS Salgados Dunas Suite 5* Алгарве
39. Orca Praia 3* о. Мадейра
40. Riu Palace Algarve 4* Алгарве
41. Imperatriz 3* о. Мадейра
42. Porto Bay Falesia 4* Алгарве
43. Alto Lido 4* о. Мадейра
44. Rocamar 3* Алгарве
45. Pestana Bay 4* о. Мадейра
46. Real Bellavista 4* Алгарве
47. Atismar 3* Алгарве
48. Classic Savoy 5* о. Мадейра
49. Aqualuz 4* Алгарве
50. Algarve Casino 5* Алгарве

Опис трьох найкращих готелів Португалії.

Готель CS Madeira — atlantic Resort& SPA Sea Spa.

Розташування:

На околиці Фуншал. До центру можна дістатися на безкоштовному автобусі від готелю. Розкішний готель Crowne Plaza 5 *, побудований за новітніми технологіями з використанням останніх досягнень у галузі будівництва та дизайну, стоїть на високому скелястому березі острова Мадейра. Оригінальне дизайнерське рішення — максимальне використання денного світла — підсилює відчуття усамітнення з природою і чудовим океаном. Готель Crowne Plaza 5 * має прямий вихід до океану. Готель Crowne Plaza 5 * знаходиться в туристичній зоні Фуншала, в 20 хвилинах ходьби від центру міста, в 30 хвилинах їзди від аеропорту Мадейри.

В готелі:

300 просторих номерів з обробкою з натурального світлого дерева, з мебльованими балконами, з панорамним видом на океан (стандартні номери з гостинним куточком, двокімнатні номери «executive suite» (близько 50 м²) з найкращими панорамним видом на океан, джаккузі у ванній кімнаті ); 2 басейни з морською водою (один з них з підігрівом) на рівні океану, 2 дитячих басейну з морською водою, 2 закритих підігріваються басейну з джаккузі і відділенням для дітей; 3 ресторани португальської та міжнародної кухні, 2 бари (один з низ біля басейну). Повністю обладнаний бізнес-центр, безкоштовна автостоянка.

Приємний сюрприз від готелю Crowne Plaza 5*: в усіх номерах — безкоштовно все необхідне для приготування чаю, кави і щодня мінеральна вода.

Типи номерів:

· Premiere Rooms

· Advanced Rooms

· Junior Luxury Rooms

· Premium Luxury Rooms

· Classic Luxury Rooms

Сервіс:

Кондиціонер, ванна кімната (роздільні ванна і душ, є дзеркало для макіяжу, надаються банні халати і тапочки), фен, телефон, радіо з будильником, супутникове і платне телебачення, міні-бар, сейф (безкоштовно), прес для прасування брюк, праска і прасувальна дошка, доступ в Інтернет, факс-модем.

Обладнана кухня (тільки в Advanced Rooms і номерах класу Premium і Classical Luxury).

Послуги:

· Цілодобове обслуговування номерів

· Пральня / Хімчистка

· Банкомат

· Громадські телефони

· Приватний ліфт, що веде до пляжу

· Трансфер

Ресторани та бари:

· Classic Car Bar

· Terrantez Bar

· Llheus

· Sa'o Lourenc'o

Спорт і розваги:

Сауна, турецька лазня (безкоштовно), таласотерапія, масаж, фізіотерапія; тенісні корти, сквош, настільний теніс, фітнес-центр, аеробіка, багатофункціональний спортивний майданчик (волейбол, баскетбол, бадмінтон), гольф-майданчики, верхова їзда, більярд, різні види спорту (курси підводного плавання та ін.). Регулярні розважальні програми, організація екскурсій та дозвілля, щотижня проводяться привітальні коктейлі.

Бізнес:

Конференц-зали, обладнані необхідною технікою.

Інфраструктура готелю:

· Всі умови для водних і пляжних розваг;

· Екскурсії ;

· Шопінг;

· Клуби (центр міста).

Додатково:

Номери для людей з обмеженими можливостями. Є спеціальні пропозиції від готелю.

Готель Reid's Palace.

У всьому світі знайдеться, мабуть, всього кілька готелів, які можуть відсвяткувати свій 110-річний ювілей.

Історія:

У 1836 році на берег острова Мадейра зійшов 14-річний юнга Вільям Рейд і залишився на острові назавжди. З часом він став не тільки самим шановним виноробом, але і власником готелю.

Накопичивши достатньо коштів, він купив родючий ділянку землі з буйною рослинністю і субтропічними садами. Це був Salto de Carvalo, скелястий скелі в західній частині Фуншал.

Для здійснення своєї мрії про створення чудового готелю, пан Рейд запросив архітектора Джоржа Кларка, який прославився проектом готелю Shepheard's Hotel в Каїрі. Роботи почалися в 1887 році, проте Вільям Рейд помер незадовго до їх закінчення. Його сини, Вільям і Альфред Рейд, продовжили справу батька. Урочисте відкриття готелю відбулося в листопаді 1891.

Початок легендарної історії готелю ознаменував приїзд австрійської імператриці Єлизавети I. Тиха чарівність Reid's Palace допомогла їй оговтатися після трагічної смерті свого сина, коронованого принца Рудольфа.

Іншими іменитими гостями, які відвідували готель в ті часи, були Ерл Робертс, головнокомандувач Британської армії, який зупинявся тут по дорозі на війну в Південній Африці; сер Остен Чамберленд, міністр фінансів Великобританії, а також син королеви Вікторії, Герцог А. Коннаут.

Завдяки приїзду Джоржа Бернарда Шоу в 1924 році, в готелі встановилася чудова традиція навчання танго. Драматург провів у готелі 6 щасливих тижнів. «Єдина людина, яка мене коли-небудь навчала», — як згодом визнав Шоу, — «був Макс Ріндер», вчитель танців, що навчав його блискучим «па» у Reid's Palace.

У 1937 році готель викупила родина Blandy, що володіє компанією з виробництва вина на Мадейрі. З тих пір, для багатьох гостей Reid's став «будинком далеко від дому». Кількість постійних клієнтів зростала з кожним роком, тому було прийнято рішення добудувати нове крило і відкрити два басейну з морською водою (з підігрівом). Також нові власники додали новий вигляд ресторану «The Dining Room», яке отримало другу назву «Палата Лордів» завдяки числу титулованих осіб, що відвідували його.

Незважаючи на значний список історичних особистостей, що зупиняються тут в той чи інший час, особливою гордістю для готелю став приїзд англійської канцлера Вінстона Черчілля в 1949 році. Знаменитий державний діяч, символ того часу, провів кілька тижнів у Reid's Palace, насолоджуючись старомодним шармом і самотою. Його ім'ям названий кращий Suite готелю.

Час іде, а Reid's залишається великим веселим будинком, де гості, які стали близькими друзями, проводять неквапливі канікули в затишній атмосфері.

Місце розташування:

Готель Reid's Palace розташований на мисі високо над водами Атлантичного океану, відкриваючи погляду гостей екзотичну природу острова Мадейра. З того моменту як готель вперше розкрив свої двері в 1891 році, він по праву вважається символом Мадейри. Reid's Palace знаходиться в оточенні 10 акрів квітучих садів, де виноградні лози перемежовуються з пишною геранню, розкішним гибискусом і ароматним шавлією. Готель дбайливо зберігає традиції елегантності, старомодного шарму і чемності.

У власному саду готелю багато унікальних рослин: драконове дерево, кактуси, які цвітуть у нічний час і нефритові виноградники. У розпорядженні гостей три басейни, один з яких, вирубаний в скелях і заповнюється океанічної водою під час припливів, салон краси, який пропонує розслаблюючі процедури. Спеціальна дитячий майданчик з міні-басейн та програми «Fun at Reid's» доставлять задоволення малюкам.

Reid's Palace знаменитий своїм післяобіднім чаєм і багатим розмаїттям страв зі свіжої риби. Зупинившись тут, обов'язково спробуйте мадеру — знамените вино, вироблене на острові. Дегустацію можна влаштувати в старовинному погребі в центрі міста або в готелі, на терасі Вашого номера, насолоджуючись заходом і амфітеатром вогнів, мерехтливих над затокою Фуншал.

Глибоководна рибалка на блакитного Марлін — розвага, яке користується великою популярністю серед гостей готелю, також як гольф, теніс і віндсерфінг. Досвідчений капітан допоможе заманити і зловити одну з морських риб, у великій кількості мешкають біля берегів острова.

Кількість номерів:

163 номери, з них 86 номерів в головному будинку, 78 номерів в крилі з виглядом в сад, 98 об'єднаних номери.

— 18 Classic Double / Twin Rooms;

— Superior Double / Twin Rooms (21 кімната в головній будівлі та 49 кімнат у Garden Wing);

— Premier Double / Twin Rooms (10 кімнат у головній будівлі і 16 кімнат у Garden Wing);

— Junior Suites (13 номерів в головному будинку і 7 номерів у Garden Wing);

— Superior Suites (2 номери в головній будівлі та 6 номерів в Garden Wing);

— 4 Executive Suites;

— 2 Churchill and GBShaw Suites (Presidential).

Опис номерів:

У всіх номерах є:

— Кондиціонер;

— Індивідуальний сейф;

— Кабельне ТБ;

— Відео;

— Пряма телефонна лінія;

— Міні-бар;

— В кімнатах Classic (double / twin rooms) і в кімнатах Junior Suites додаткова ліжко не ставиться.

Classic Double / Twin Rooms — близько 23-27 m² (247,5-291 метрів над рівнем моря). Всі кімнати цієї категорії розташовані у східній частині Головної будівлі готелю. Більшість кімнат було нещодавно оновлено. Свіжі відтінки декору гармонійно поєднуються зі старовинними меблями, виконаними з натурального дерева. У кожній кімнаті простежується традиційний англо-португальський стиль. З французьких вікон відривається бічний вид на море. Високі стелі дозволяють свіжому морському повітрю з Атлантики наповнити простір.

Superior Double / Twin Rooms — близько 27-32 m² (291-344,5 метрів над рівнем моря). Кімнати, розташовані в головній будівлі, були нещодавно оновлені, більшість з них виконані в тому ж стилі, що кімнати Classic. У кімнатах розташованих на 2 і 3 поверхах Garden Wing акцент ставиться на простір і сонячне світло. Свіжість у декорі кімнат підкреслена тоном завіс і килимів, який відповідають кольору дерев'яних меблів. Номери, розташовані на першому поверсі значно більше за метражем і мають просторі тераси з виходом в сад готелю. З більшості кімната відкривається бічний вид на океан та / або посвідка на ботанічні сади готелю.

Premier Double / Twin Rooms — близько 27-32 m² (291-344,5 метрів над рівнем моря). Кімнати, розташовані в головній будівлі, були нещодавно оновлені, більшість з них виконані в тому ж стилі, що кімнати Classic. Номери цієї категорії відрізняються за розміром від кімнат Superior. З вікон більшості з них відкривається панорамний вид на океан. Решта кімнат мають бічній вид на океан і ботанічні сади готелю.

Junior Suites — Близько 35-40 m² (377 — 430,5 метрів над рівнем моря). Більшість кімнат цієї категорії розташовані в Головній будівлі. У розпорядженні гостей простора кімната з виділеною зоною вітальні. Кімнати відрізняються елегантністю внутрішнього декору. Більшість нещодавно оновлені. Розташувавшись на просторому балконі, гості можуть насолодитися панорамним видом на Атлантику. Ванні кімнати, декоровані традиційної португальської керамікою, просторі і світлі.

Superior Suites — близько 40-45 m² (430,5 — 484 метрів над рівнем моря). Більшість кімнат цієї категорії розташовані в крилі з виглядом в сад. У розпорядженні гостей дві кімнати: простора спальня з ліжками king або twin і вітальня, в якій розташовані м'які крісла і диван.З вікон сьюта відкривається прекрасний вид на океан і сади готелю.

Executive Suites — близько 60 m² (538-592 метрів над рівнем моря). Розташовані в Головній будівлі готелю, номери цієї категорії складаються з двох кімнат: просторої спальнею і вітальнею. Деякі номери мають у своєму розпорядженні невелику кухню. Два suite були відкриті в 2001 році і розташовані в приватній частині готелю, один над іншим. Чудовий вид на ботанічні сади готелю і океан вражає гостей цих кімнат. Свіжі відтінки декору гармонійно поєднуються зі старовинними меблями, виконаними з натурального дерева. У кожній кімнаті простежується традиційний англо-португальський стиль. Просторі ванні кімнати декоровані традиційної португальської керамікою. Всі чотири кімнати розташовують просторими балконами.

Churchill and G. B.Shaw Suites (Presidential) — близько 60 — 65 m² (646 метрів над рівнем моря). Обидва номери розташовані в Головній будівлі готелю. Кімнати поєднують в собі традиційну елегантність і сучасне технічне оснащення. Покривала, розшиті вручну, старовинні бронзові лампи з шовковими абажурами, китайські комоди з червоного дерева, оригінали гравюр — все продумано до дрібниць і наповнене бажанням доставити радість навіть найвибагливішому гостю. Високі стелі дозволяють свіжому морському повітрю наповнити простір. Ванні кімнати, декоровані традиційної португальської керамікою, просторі і світлі. У номерах є невелика кухня і гостьовий туалет. Розташувавшись на просторому балконі, гості можуть насолодитися панорамним видом на Атлантику.

Інфраструктура готелю:

— Бібліотека;

— Магазин сувенірів;

— Чайна тераса;

— Reception;

— Автостоянка.

Платний сервіс:

— Прокат відео фільмів, нагороджених Оскаром;

— Хімчистка і пральня;

— Організація екскурсій.

Басейни: У готелі Reid's Palace 3 басейни. Два басейни розташовані на верхньому рівні. Маленький басейн наповнений прісною водою, а великий — морський. Вода в басейнах підігрівається до 24-29 º С.

Третій басейн вирубаний у скелі на рівні моря і заповнюється морською водою під час припливів. З цього басейну є прямий доступ в океан. Таким чином, у гостей готелю є можливість вибрати для себе найбільш комфортні умови для купання. Басейни відкриті з 7.00 до 19.00.

Фітнес центр:

Прекрасно оснащений фітнес центр площею 46 м² радий запропонувати своїм гостям сучасні тренажери, спрямовані на роботи всіх груп м'язів. Звідси є вихід в сауну і парну.

Уроки танців:

З часів перебування в Reid's Palace Бернарда Шоу, в готелі збереглася традиція уроків танців. Вчитель танців буде радий розучити танцювальні па, які гості зможуть продемонструвати під час Dinner Dance в ресторані The Dining Room кожну п'ятницю. Елегантний ресторан у едвардіанському стилі з класичної кухнею відкритий тільки на вечері, які збирають тут весь цвіт «вищого світу». Під живу музику кавалери і їх чарівні супутниці демонструють витонченість щойно розученого рухів танго, фокстрот або румбу.

Розваги і спорт:

Reid's Palace пропонує своїм гостям різні види відпочинку як в готелі, так і за його межами. Завдяки величезній території і добре розвиненій інфраструктурі, гості зможуть знайти розвагу на будь-який смак.

— 2 тенісних корти;

— Сауна і парна;

— Віндсерфінг;

— Скуба дайвінг;

— Більярд;

— Щоденна відео програма;

— Ігрова кімната (бридж та ін.);

— Гольф (за межами готелю):

На Мадейрі розташовано 2 гольф клубу, чудово оснащені й відповідають світовим стандартам:

— Palheiro Golf Club розташований на висоті 72 метри над рівнем моря і має 18-ти лункове поле, лунки якого знаходяться серед мальовничих потічків, дерев і горбків. При дизайні поля були використані як географічні особливості території, так і сучасні методи проектування гольф полів.

— Santo da Serra Golf Club розташований біля мальовничого селища Santo da Serra, на схід від Фуншал. Звідси відкриваються чудові види на море і гори. Професійне 27-луночное поле було спроектовано Робертом Трентом Джонсоном.

— Глибоководна рибалка: Навколо Мадейри плаває величезна кількість риби, яка жадає бути підхоплену на гачок. Води Атлантики сприятливі для блакитного і білого марлина, тунця, доради, барракуди, альбакоров.

· Полювання на блакитного Марліна:

Сама незвичайна розвага, пропонована готелем Reid's Palace, — це глибоководна рибалка на блакитного Марліна. Зазвичай на риболовлю відправляються на двох суднах і змагаються між собою у вазі і кількості спійманої риби. На кожному кораблі знаходиться професійний шкіпер і навчена команда. А кухар готелю Reid's Palace подбає про ланчі на борту і приготує кошик з вином, сиром і фруктами.

— Катання на тобоганах:

Особливе задоволення як дітям, так і дорослим доставляє традиційне Мадейрських розвага — катання на тобоганах по… асфальту! Тобогани — це сані, традиційне транспортний засіб, на якому в колишні часи селяни перевозили вантажі. У наш час потреба в них зникла, але мадерійци не змогли з ними розлучитися. Тепер у тобоганах, змастивши жиром полози, штовхаючи їх з гори і притримуючи на поворотах, катають дітей і дорослих.

— Сафарі на джипах:

Сафарі на джипах — захоплююча подорож по смарагдовим долинах острова, перед яким не можуть встояти ні дорослі, ні діти. П'ять кліматичних зон, дивовижні ботанічні сади, типові мадерійскі дерева і оглядові майданчики, звідки відкривається панорамний вид на всі чотири сторони світу.

— Піші прогулянки:

Мадерійскій м'який клімат і різноманітні ландшафти розташовують до піших прогулянок. Весь острів покритий каналами, по яких вода з північних високогір'їв надходить на південний, більш сухий берег. Ці канали отримали назву левади. Стежки вздовж левад, прокладені деколи в невимовно красивих частинах острова, стали улюбленим маршрутом, як остров'ян, так і гостей. Здійснювати піші прогулянки і милуватися гарними краєвидами, не страждаючи при цьому від нестерпної спеки, високої вологості і комах — справжня насолода.

— Скелелазіння;

— Катання на гірських велосипедах;

— Польоти на параплані;

— Верхова їзда.

СПА:

На початку жовтня 2006 року в готелі Reid's Palace відкрився SPA центр. У SPA меню можна знайти теплі обгортання з рослинними екстрактами і маски для обличчя і тіла, масаж з ароматерапією, що відновлюють і анти-стрес процедури, що омолоджують і підтягують комплекси і багато іншого.

Декілька деталей, що роблять процедури в Reid's Palace SPA дійсно незабутніми:

— Можливість проходити SPA процедури в компанії близької людини в унікальному Treatment Suite, з власним патіо з басейном-джакузі і шезлонгами;

— Можливість проходити SPA процедури на відкритому патіо Treatment Suite, і насолоджуватися пишною флорою Мадейри, свіжим океанським повітрям і чудовою погодою;

— Перед SPA процедурами є можливість відвідати лазню і сауну, щоб посилити дію процедур — підготувати шкіру і розслабитися (до послуг гостей — лазня і сауна для Дам і для Панів);

— Можливість проходити SPA процедури в сімейному колі, з дітьми чи з коханою людиною.

Reid's SPA пропонує своїм гостям процедури всесвітньо відомих ліній:

— Ytsara;

— Aromatherapy Associates;

— La Prairie;

— LaStone.

Reid's SPA відкритий з 9:00 до 19:30.

Фітнес Центр відкритий з 7:00 до 21:00.

Для дітей:

Дитячий клуб Santana:

Reid's Palace з радістю відкриває свої двері для сімей з дітьми. Готель подбав про те, щоб малюкам, які приїжджають в Reid's Palace, було чим зайнятися. У номерах їх буде чекати набір різнокольорових олівців, якими добре малювати захід сонця над океаном, рідкісних птахів з ботанічного саду і дивовижні квіти. А самим маленьким подарують плюшевого ведмедика з англійської казки.

З 18.30 кожен вечір ресторан Villa Cipriani відкриває свої двері для маленьких гостей, де їх чекає не тільки спеціальна дитяча гастрономічна вечеря під мультфільми, але і програма розваг. У 21.00 батьки можуть забрати своїх чад або, якщо у них є плани на вечір, залишити під наглядом російськомовної няньки, про яку заздалегідь подбає готель.

Особливу радість дітям доставить величезний ігровий майданчик, який розташований між двома тенісними кортами. Дитячий басейн, будиночок Венді і гірки — все це чекає на своїх маленьких гостей (від 3 до 12 років) з 10 ранку до 5 вечора в будні.

Ресторани, бари:

Навіть самі вимогливі гурмани не залишаться байдужими до вишуканої кухні ресторанів Reid's Palace: легкі страви французької гастрономії в ексклюзивному Les Faunes, середземноморський акцент ресторану Brisa do Mar, свіжість чарівною Pool Terrace.

The Dinning Room: У самому серці готелю знаходиться елегантний ресторан The Dinning Room, оформлений в стилі епохи англійських королів Едуардів. Рафінована атмосфера цього класичного ресторану приваблює гостей протягом вже багатьох років: гастрономічні вечері, жива музика і танці.

Ресторан відкритий тільки для вечерь.

Villa Ciprianni: Венеціанський ресторан Villa Ciprianni розташований в затишній віллі на краю мису, в декількох хвилинах ходьби від основної будівлі готелю. Заслужено зарекомендувавши себе, як кращий італійський ресторан Фуншала, він є улюбленим місцем, як для гостей готелю, так і для жителів острова. Простора тераса, оточена тропічними деревами, захоплюючий вид на Атлантику, повітря, наповнена пряними запахами базиліка, келих К'янті і знамениті Tagliatelle alla Cipriani — тут все налаштовує до романтичного вечора.

Brisa do Mar: Прекрасне розташування літнього ресторану Brisa do Mar над водами Атлантики, в оточенні екзотичних садів, викликає незмінне захоплення гостей. Тут подаються страви французької креативної кухні, з легким середземноморським акцентом, а столики сервіруються прямо під відкритим небом, що дозволяє гостям насолоджуватися пишністю нічної Мадейри. У червні, кожні вихідні, зручно розташувавшись за столиком ресторану Brisa do Mar з келихом традиційної Мадери або шампанського, гості зможуть спостерігати барвистий феєрверк, який озаряє смарагдову гладь Атлантики.

Les Faunes: Ресторан Les Faunes відкритий з жовтня по травень для вечерь. Тут, у вишуканій обстановці, гості можуть скуштувати страви французької креативної кухні, насолоджуючись чарівним видом вогнів Фуншала крізь великі панорамні вікна.

The Garden Room: Затишний ресторан The Garden Room з чудовим видом на басейн і океан відкритий з 7.00 до 10.30. Під час сніданку тут подають свіжо вичавлені соки і навіть шампанське.

Pool Terrace: У чарівному ресторані біля басейну гостям будуть раді запропонувати великий вибір гарячих і холодних страв під час ланчу-буфет, які сервірується щодня з 12.00 до 14.30. Протягом дня тут можна насолодитися легкими закусками і прохолодними напоями.

Незмінною традицією Reid's Palace залишається післяобідній чай, який подається на Чайній Терасі, а ввечері гості зможуть насолодитися пишністю нічної Мадейри з Cocktail Bar.

Бізнес:

Reid's Palace виправдано пишається своєю світовою репутацією, саме тому багато крупних компаній вибирають готель в якості місця проведення бізнес заходів: семінарів і конференцій, cocktail parties, incentive поїздок. Тут можна ідеально поєднати бізнес і відпочинок. Завдяки винятково м'якому клімату, яким славиться острів, і добре розвиненій інфраструктурі готелю, більш відповідне місце для проведення корпоративних заходів навряд чи можна знайти.

Для ділових людей, які приїжджають в готель, пропонується 5 кімнат для проведення конференцій, місткістю до 180 чоловік. Головна особливість всіх конференц-залів — це денне світло і приголомшливі види. Для охочих скористатися послугами бізнес центру — безкоштовний інтернет.

Салони і зали для проведення конференцій:

Кожен зал і салон готелю Reid's Palace має своє інтер'єрне рішення і оснащений сучасним технічним обладнанням. З вікон відкривається прекрасний вид на Атлантичний океан і ботанічні сади готелю. Співробітники готелю мають величезний досвід в організації заходів будь-якої складності. За бажанням гостей готель організує ділові зустрічі, конференції, тематичні вечори в будь-якому із залів, розрахованих від 8 до 180 людей. За запитом може бути надано окреме приміщення для розміщення секретаріату з усім необхідним обладнанням — комп'ютером, факсом, доступом в інтернет і т.д.

Salon 28 — салон чудово підходить для невеликих заходів. Декорований у португальському стилі, він має в своєму розпорядженні великим телевізором і відео. З невеликого балкона можна насолодитися видом на сади готелю. Кімната вміщує до 20 осіб.

The Boardroom — ця кімната загальною площею 40 кв. метрів ідеально підійде для невеликих заходів. Антикварний стіл, розташований в центрі цієї кімнати вміщує до 16 осіб. Відчинивши двері можна потрапити на просторий балкон, звідки відкривається чудовий вид на океан і сади готелю.

William Reid Room — сучасні меблі, величезні вікна у всю стіну, з яких відкривається вид на океан і сади, відрізняють цю кімнату від інших. Місткість салону до 20 осіб.

The Meeting Room — кімната декорована в шотландському стилі і ідеально підходить для проведення семінарів, презентацій, переговорів і банкетів. У розпорядженні учасників сучасні меблі, великий вбудований екран, широкі вікна з видом на затоку Фуншала, що дозволяють денному світлу наповнити простір. Площею 90 кв. метрів кімната вміщує до 80 осіб.

Bridge Room — особливістю цієї кімнати є антикварні меблі та просторий балкон з видом на океан. Вона може бути з'єднана з Boardroom. Bridge room чудово підійде для coffee breaks під час переговорів або для приватних вечерь, що проходять в Boardroom. Місткість до 30 чоловік.

Додаткова інформація:

— До оплати приймаються кредитні картки наступних платіжних систем: American express, Visa, EuroCard / MasterCard, Diners Club and Access. Платіж чеками приймається тільки в разі додаткової домовленості з керівництвом готелю.

Check-in: 14:00 (самий ранній);

Check-out: 12:00 (найпізніший).

Готель The Cliff Bay

Комплекс, що належить мережі «Porto Bay», оточений чудовими тропічними садами, є справжньою «перлиною Мадейри». Готель Cliff Bay 5 * має прямий вихід до океану.

Розташування: у туристичній зоні Фуншала, в 2 км від центру міста, в 30 хвилинах їзди від аеропорту Мадейри.

У готелі: 201 номер різних категорій (стандартні номери з видом прямим або бічним виглядом на океан, на гори або сад, 8 номерів «junior suite» (близько 30 м²) з видом на затоку Фуншала, візуально розділені на салон і спальню, двокімнатні номери «Atlantic suite» (близько 60 м²) з панорамним видом на океан, 4 двокімнатних номери «executive suite», з 2-ма ванними кімнатами (є ваги і джакузі) і великою терасою; 2 басейни (один — з морською водою на рівні океану, другий повідомляється з внутрішнім, з прісною водою з підігрівом); 3 ресторани («The Rosen Garden» для сніданку, «Gallo d'Oro» і «The Blue Lagoon»), 4 бари, дитячий міні-клуб з щоденною програмою для дітей; магазини, аптека, послуги лікаря, пральня, 6 конференц- і банкетних залів, гараж і автостоянка.

У номері: кондиціонер, простора ванна кімната (з ванною і окремою душовою кабіною, є дзеркало для макіяжу, надаються махрові халати і тапочки), фен, телефон, радіо, супутникове та кабельне ТБ, міні-бар, сейф (безкоштовно).

Спорт і розваги: клуб здоров'я з сауною і паровою лазнею, масаж (за додаткову плату, пропонується загальний масаж, спеціальний масаж ніг, шиатцу), ароматерапія, фізіо — і рефлексотерапія; тенісні і сквош — корти, настільний теніс, тренажерний зал, аеробіка, спеціальна пропозиція для гольфістів (прямий автобус до гольф-полів), верхова їзда, більярд, школа підводного плавання, водні види спорту, спортивна риболовля.

Інформація про готельну індустрію в Португалії за 2010 рік

Португалії є що запропонувати для відпочинку. У неї багата культура, безліч пам'ятників старовини, чудова природа, м'який клімат, всі можливості для дозвілля, відмінна якість послуг та проживання, приголомшлива кухня. Всі ці компоненти створюють хорошу базу для розвитку туризму.

Група – Готельний лідер в Португалії

Група «Pestana» є власником і управляє 85 готелями, налічують 9 тис. 325 номерів, під двома марками – «Pestana Hotels» & «Resorts і Pousadas de Portugal». «Pestanа» — сімейна група, заснована Мануелем Пештана, батьком нинішнього президента доктора Діонісій Пештана. Група «Pestanа» з'явилася в 1972 році, коли був побудований перший готель в Фуншале, Pestana Carlton Madeira, — п'ятизірковий комплекс, який є туристичною визначною пам'яткою острова.

Група «Pestanа» — найбільша готельна група Португалії.З моменту створення їй вдається дуже рентабельно розвиватися, і сьогодні вона визнана символом успіху як на національному, так і на міжнародному рівнях. Вона присутня у дев'яти країнах — Португалії, Бразилії, Аргентині, Венесуелі, Кабо-Верде, Мозамбіку, Південній Африці, Сан-Томе і Прінсіпі і зовсім недавно відкрила готель в Англії. Вже оголошено про відкриття нових готелів у трьох нових точках — Берліні, Майамі і Монтевідео.

У Португалії вони присутні на Мадейрі, в Алгарве, Лісабоні, Кашкайш, Порту і Сінтрі, тобто головних туристичних напрямках. Крім цього, мережа Pousadas de Portugal управляє 40 невеликими історичними готелями по всій Португалії, відрізняються особливим шармом. У всіх готелях — від Лісабона до Баїі, від Лондона до Буенос-Айреса, від Сан Пауло до Фуншала — створені найкращі умови для проведення всіх типів заходів.

Історія Pestana Palace, знаковою готелю групи, розташованої в серці Лісабона.

Через більш ніж півстоліття забуття палац Valle Flôr був придбаний групою «Pestanа», якій, після кропітких реставраційних робіт, вдалося повернути красу і первозданний блиск фасадам, внутрішнім приміщенням і садам.

Побудований в 1904 році під керівництвом італійського архітектора Ніколо Бігаглія, нинішній Pestana Palace Hotel знаходиться у чудовій зоні Лісабона, з незрівнянним видом на річку Тежу. Класифікований як Національний монумент у 1997 році, він зберіг у своєму вбранні чудові зразки фресок, картин, вітражів та інші декоративні деталі, які були ретельно відреставровані. Pestana Palace hotel — володар «The Leading Hotels of the World» — відзнаки, що включає їх у ряд найбільш розкішних і вишуканих готелів світу. У ньому 194 номера, чотири з яких — королівські сьюти.

У будівлі палацу сьогодні розташовані каплиця, загальні приміщення готелю (служби прийому і консьєржів, зали, бар і ресторан Valle Flôr), невеликі конференц-зали. Всі зали багато прикрашені декоративними елементами, навіяними французької школою. Приватні покої маркізів були трансформовані в красиві і прекрасні сьюти з елегантною антикварними меблями, розкішними диванами, стінами, прикрашеними живописними полотнами, чудовими видами на річку Тежу і великі парки.

Ресторан Valle Flôr, емблема португальської кухні, розташовується в колишніх бальних залах палацу. Це розкішне приміщення з мармуровими колонами, великими дзеркалами і стелями з ліпниною. Навколишні готель великі сади з розкішною рослинністю також роблять цей готель унікальним в Лісабоні. В оточенні садів знаходиться Озерний будиночок (зовнішній басейн палацу — це колишнє озеро) — павільйон на східному смак, де подають обіди і полуденок.

Сади є сполучною ланкою між палацом і новими будівлями, між минулим і сьогоденням. У нових будівлях розташовуються номери, просторі зали для зборів і заходів, внутрішній басейн і сучасний SPA.

Напроти палацу знаходяться колишні стайні палацу з навколишнім садом, також реконструйовані групою «Pestanа», які сьогодні є унікальним місцем для проведення зборів і заходів.

Очікування щодо розвитку португальського туристичного ринку в умовах світової економічної кризи.

— Туризм — сектор циклічний. Даний менш позитивний цикл має досить сильний прояв, однак група «Pestana» не працює на короткострокову перспективу. Це принцип їх бізнесу: вони прийшли «щоб залишитися». У період кризи директора застосовують новаторські підходи, широкомасштабному баченню.

Відпочинок без телевізора

На модному португальському курорті, розташованому на півдні країни, за 2612 євро відпочиваючі можуть провести півтора тижні без їжі і телевізора.

Туристів, які хочуть повністю відмовитися від повсякденних турбот, чекають в невеликому комплексі, який розмістився серед мальовничих лісистих пагорбів. Тут їм запропонують регулярні сеанси масажу, турецькі лазні, сауну, джакузі, басейн, а також неодмінні тривалі медитації та заняття йогою. Такий вид відпочинку користується великим попитом, і бажаючим навіть доводиться займати чергу, пише «Взгляд» з посиланням на ІТАР-ТАСС.

Перший 6-ти зірковий готель у Португалії

У 2009 на відомому португальському курорті Кінта-ду-Лагу в провінції Алгарве відкрився перший шестизірковий готель. Його площа склала 61 тис. км², а об’єм інвестицій – 88,63 млн. євро. В готелі 160 номерів і 80 апартаментів, загалом в готелі знаходиться 620 місць. До послуг гостей – сауна, spa-кабіна і джакузі на терасі номеру.

Одному із найкращих готелів Португаліїї виповнилося 100 років.

Португальський п'ятизірковий палац-готель Vidago Palace, який є перлиною серед історичних готелів Європи, відзначає столітній ювілей. Палац, розташований в годині їзди від міста Порту, був побудований в 1910 році в мальовничій лісопарковій зоні.

Будівля, в якій нещодавно завершилася чотирирічна реконструкція, являє собою чудовий зразок стилю Belle Époque. 70 номерів розташовані на чотирьох поверхах і поділяються на шість категорій — Garden, Superior, Deluxe, Privilege, Junior Suites, Suites.

У ході робіт було оновлено головну будівлю готелю і Club House, а також розширено і модернізовано spa-центр. Проект реконструкції розроблений відомим в Португалії архітектором Алвару сизою Віейра, а дизайн номерів створений декораторами Жозе Педру Лопеш Віейра і Діогу Розою Ла.

До послуг гостей — п'ять ресторанів та чотири бари, де готують середземноморські і традиційні португальські страви, а також винний льох з великим вибором напоїв. У готелі також є конференц-центр з дев'ятьма переговорними кімнатами і великою аудиторією місткістю до 264 чоловік. Для активного відпочинку передбачена оригінальний майданчик для гри в гольф, сконструйований в 1936 році Кензі Россом і перепроектований компанією Cameron &.

Новий готель Sol Meli á відкрився в Португалії.

Найбільша іспанська готельна мережа Sol Meliá відкрила свій 13-й готель в Португалії. Він розташований в Бразі — п'ятому за величиною місті цієї країни, одному з її найважливіших культурних центрів і туристичних напрямків.

Готель знаходиться неподалік від університетського кампусу і Міжнародної лабораторії нанотехнологій. Він побудований в сучасному архітектурному стилі і відрізняється яскравими і відкритими приміщеннями. Готель, оточений садом, налічує 182 номери, в числі яких — 20 люксів з вбудованою міні-кухнею і один президентський сьют. Ресторан готелю здатний одночасно прийняти 120 гостей. Відвідувачам пропонується шведський стіл і португальські страви à la carte. Крім того, до послуг гостей — два бари: біля басейну і на 10-му поверсі, spa-салон і конференц-центр. Вартість проживання в готелі становить від 69 євро.

На сьогоднішній день готелі Sol Meliá представлені в Португалії в Лісабоні, Порту, Мадейрі, Коімбрі, Алмада, Авейру, Каштелу-Бранку, Ковіль і Бразі.

Sol Meli á відкриє свої готелі в Лісабоні та Франкфурті

Іспанська готельна група Sol Meliá має намір відкрити два нових готелі до 2013 року, тим самим розширивши свій номерний фонд на 330 кімнат. Мова йде про готелі Tryp в аеропорту Лісабона і Innside у Франкфурті.

Будівництво чотиризіркового готелю Tryp в лісабонському аеропорту розпочнеться у цьому році. Готель буде розрахована на 168 номерів і зможе запропонувати постояльцям шість залів для проведення ділових заходів місткістю до 700 чоловік, тренажерний зал, ресторан і кафе.

Готель Innside у Франкфурті розміститься навпроти головного офісу Європейського центрального банку. Готель буде нараховувати 162 номера. У готелі передбачені конференц-зали загальною площею 350 квадратних метрів, ресторан, кафе, тренажерний зал і spa-центр, повідомляє РИА «Новости».

В Португалії можна зупинитися у винному готелі.

У португальському місті Порту 5 липня 2010 року відбулося відкриття першого винного готелю класу люкс Yeatman. Крім комфортабельного проживання, готель пропонує своїм гостям унікальні винні льохи.

Готель розташований в історичному районі Віла-Нова-де-Гайя, на південному березі річки Доуру в оточенні мальовничих садів. До послуг гостей — 82 просторих номери, в числі яких — 70 стандартних і 12 сьютов. У кожному номері — окремий балкон, звідки відкривається панорама на річку Доуру. Всі номери готелю оформлені в елегантному класичному стилі, стіни прикрашені традиційними португальськими кахлями — керамічними плитками. Особливу увагу приділено гармонії тканин і колірних рішень. У номерах — старовинні картини та інші предмети мистецтва, подаровані готелю португальськими виробниками вин. У просторих ванних, гостей чекатиме ексклюзивна косметична продукція Caudalie, яка використовується в spa-центрі готелю.

Гостям готелю буде запропоновано широкий вибір португальських вин, включаючи, знаменитий португальський портвейн, а також підбірка кращих сортів вин з Європи та країн Нового Світу.

Вартість проживання в готелі складає 260 євро в номерах підвищеної комфортності.

Готель для анонімних алкоголіків відкриється в Португалії.

Перший безалкогольний готель відкриється у португальському регіоні Алгарве (Algarve). Власники курортного готелю Sober Holidays обіцяють постояльцям безпечну і сприятливе навколишнє середовище, яку не можна знайти ні в одному іншому готелі світу.

Sober Holidays, що розмістився у відреставрованій віллі XIX століття недалеко від міжнародного аеропорту Faro, почне приймати гостей у квітні 2011 року. У його арсеналі — широкий ряд послуг і спортивних розваг: від скелелазіння і катання на гірських велосипедах до спостереження за птахами і гри в теніс. Також курорту належать 14 полів для гольфу, повідомляє Telegraph.

На території готелю всі бажаючі зможуть взяти участь у зборах груп анонімних алкоголіків (3 рази на тиждень), анонімних наркоманів і анонімних ігроманів (щотижня).

Один з членів товариства анонімних алкоголіків каже, що створення подібного готелю — відмінна ідея.«Досить складно знайти місце в світі, де ти був би оточений однодумцями і де ніщо не нагадувало б про твоє колишньому спосіб життя».

Готель належить Ендрю О'Лохліну — колишньому алкоголіку, не вживає спиртне ось вже 4 роки.

Sober Holidays приймає постояльців, які не вживають алкоголь більше двох місяців. 3 дні проживання в готелі обійдуться в 395 євро, п'ять днів — в 595 євро. Готель працює за системою «все включено».


Висновок

португалія готель туристський

Португалія – країна, яка до сих пір обділена увагою туристів з Росії і країн колишнього СНД. Готелі Португалії в столиці Лісабоні, на курортах Алгарве і Мадейра добре відомі як одні з найкращих місць для літнього відпочинку в Європі. Ведучі мережі готелів борються за право будуватися в Португалії. Жорстка конкуренція дозволяє готелям Португалії зберігати високий рівень обслуговування. Не дивлячись на кризу, на гостинному ринку Португалії заплановані відкриття десятків нових готелів. Серед них можна виділити декілька найбільш значущих проектів ближчого часу.

Готель MeliaBragaHotel & Spa, Брага. Іспанська мережа готелів SoloMelia – один з найголовніших гравців на ринку готелів Португалії. Відкриття нового проекту мережі – MeliaBragaHotel & Spa – заплановано на червень 2011 року. Місто Брага в Португалії вважається одним з найкрупніших промислових центрів країни. Тому Melia Braga Hotel & Spa буде розрахований в першу чергу на ділову клієнтуру.

Готель HiltonAlvor, Алгарве. Представити ще один свій готель в Португалії Hilton вирішив в одному із найпопулярніших регіонів відпочинку країни – провінції Алгарве. Він розміститься на курорті Алвор неподалік міста Фару в живописному місці на березі Середземного моря, на території великого парку. Відкриття HiltonAlvor заплановано на 2012 рік.

Готель Oitavos, Кашкайш. Розкішний п’ятизірковий готель Oitavos розташується на території національного парку Сінтра Кашкайш, серед піщаних дюн, з видом на побережжя Атлантичного океану, в регіоні, який відомий як Лісабонська Рив’єра. Готель Oitavos стане часткою обширного туристичного комплексу, готель дуже близько до міжнародного аеропорту Лісабону. Відкриття готелю Oitavos намічається на літо 2011 року.


Список використаної літератури:

1. archive.travel.ru/portugal/hotels/

2. catalogue.horse21.ru/portugal+hotels

3. countries.turistua.com/ru/portugaliya-climate.htm

4. ru.wikipedia.org

5. www.city-of-hotels.ru

6. www.goabroad.ru/country/Portugal/hotels/

7. www.hotelscombined.ru/Country/Portugal.htm

8. www.otdohnuli.ru/photos/portugal

9. www.portugal.ru/hotels.php

10. www.portugalija.ru/nature.htm

11. www.tur-hotel.ru/hotels/portugalia

еще рефераты
Еще работы по физкультуре и спорту