Реферат: Прилуцька районна державна адміністрація черн І г І всько ї област І
У К Р А Ї Н А
ПРИЛУЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Ч Е Р Н І Г І В С Ь К О Ї О Б Л А С Т І
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Від 9 серпня 2011 року № 321
Про визнання розпорядження голови
Прилуцької районної державної адміністрації
від 20.10. 2010 року № 452 «Про плату за навчання
у Ладанській дитячій музичній школі»
таким, що втратило чинність
Відповідно до статті 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про позашкільну освіту», пункту 1 постанови Кабінету міністрів України № 260 від 25.03.97 року «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання» та листа Міністерства культури та мистецтв України № 14-1093 від 02.04.97 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання»:
Розпорядження голови Прилуцької районної державної адміністрації від 20.10. 2010 року № 452 «Про плату за навчання у Ладанській дитячій музичній школі», зареєстроване у Прилуцькому міськрайонному управлінні юстиції 26.10.2010 року за № 31\87, визнати таким, що втратило чинність.
Розпорядження набирає чинності з моменту оприлюднення.
К
онтроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Тарасенко А.В.
В.о. голови районної
державної адміністрації А.В.Стукалова
еще рефераты
Еще работы по разное
Реферат по разное
Паспорт спеціальності 25. 00. 04 – Місцеве самоврядування
17 Сентября 2013
Реферат по разное
Роз’яснення щодо звільнення з посади державного службовця та посадової особи місцевого самоврядування у зв’язку із закінченням терміну перебування на службі
17 Сентября 2013
Реферат по разное
Про затвердження Програми здійснення ефективного управління органами місцевого самоврядування виконання власних та делегованих повноважень у 2010-2011 роках
17 Сентября 2013
Реферат по разное
Тернопільська обласна державна адміністрація розпорядження голови обласної державної адміністрації
17 Сентября 2013