Реферат: В рамках заходів до Дня міста 7 вересня 2011 року об 11. 00 в Центральній бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького Централізованої бібліотечної системи для дорослих мВ рамках заходів до Дня міста 7 вересня 2011 року об 11.00 в Центральній бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва відбулася прес-конференція, присвячена старту проекту «Школа з підготовки проектних команд «Проектний полігон».

Це вже третій проект бібліотеки, підтриманий програмою «Бібліоміст» за два роки.

За проектом передбачається розбудова проектного та інституційного потенціалу громадських організацій та бібліотек Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва шляхом підготовки фахівців з проектного менеджменту.

В Школі з підготовки проектних команд «Проектний полігон» пройдуть навчання 20 слухачів – представники місцевих громадських організацій та бібліотекарі. Вони відвідають шість дводенних тренінгів за темами: «Стратегічний менеджмент та написання проектів», «Ефективна взаємодія в проектних командах», «Застосування ІК- технологій в проектному менеджменті: соціальні мережі, Frontline SMS, основи MS Project», «Локальний фандрейзинг та проведення скриньового збору», «Розробка інформаційних повідомлень та інформаційних кампаній», «Фінансовий менеджмент, моніторинг та оцінка проектів». В ході проекту слухачі Школи спільно впровадять 5 соціально важливих для міста ініціатив.

Школа «Проектний полігон» є продовженням діяльності Центру соціальної активності і партнерства Центральної бібліотеки ім.М.Л.Кропивницького, спрямованої на підвищення ефективності розвитку організацій громадянського суспільства та зміцнення міжсекторної взаємодії в місцевій територіальній громаді.

На прес-конференції були присутні регіональний представник програми «Бібліоміст» Л.Ю.Руденко-Кардаш, член правління Миколаївської бібліотечної асоціації Н.Б.Морква, представники громадських організацій міста, бібліотекарі, ЗМІ. Також були присутні представники НДО, які пройшли навчання в Центрі соціальної активності і партнерства Центральної бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького протягом 2006-2011 рр. та реалізували низку успішних проектів в регіоні.
еще рефераты
Еще работы по разное