Реферат: Рівненська міська рада проект

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА Проект
( п”яте скликання )

РІШЕННЯ

Від............................2010 №...............

Про затвердження проекту землеустрою,

продаж та надання в оренду земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

за адресою м. Рівне, вулиця Черняка, 40


Керуючись статтями 16, 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, главою 20 Земельного кодексу України, відповідно до “Положення про порядок продажу земельних ділянок в межах міста Рівного“, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 25.07.2002 .№ 74 та на підставі поданого клопотання Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА

1. Вилучити із орендного користування Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради частину земельної ділянки, а саме 6605 кв.м., яка перебуває в користуванні відповідно до договору оренди земельної ділянки за адресою м. Рівне, вулиця Черняка заг. пл. 13556 кв. м. від 13.03.2008 року.

2. Вилучити із орендного користування фізичної особи-підприємця Веретюшкіна Віктора Васильовича земельну ділянку заг. пл. 4347 кв.м., яка перебуває в користуванні відповідно до договору оренди земельної ділянки за адресою м. Рівне, вулиця Черняка від 13.02.2007 року.

3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільсько-господарського призначення за адресою м. Рівне вулиця Черняка, 40 загальною площею 10210 кв.м. Закритому акціонерному товариству «Євротек» для будівництва та обслуговування торгового комплексу з гостьовою парковкою.

4. Включити земельну ділянку за адресою м. Рівне вулиця Черняка, 40 загальною площею 10210 кв. м., до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу та провести її експертну грошову оцінку. Вартість проведення експертної грошової оцінки відшкодовується (за згодою) Закритим акціонерним товариством «Євротек».

5. Продати способом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне вулиця Черняка, 40 загальною площею 10210 кв.м. Закритому акціонерному товариству «Євротек» для будівництва та обслуговування торгового комплексу з гостьовою парковкою, без права розміщення на ній залів ігрових автоматів та закладів грального бізнесу, як власнику розташованого на даній земельній ділянці об’єкта нерухомого майна (Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно № 20596574 від 16.10.2008).

6. З моменту державної реєстрації державного акта на право власності на дану земельну ділянку (10210 кв.м.), внести відповідні зміни в договір оренди земельної ділянки за адресою м. Рівне, вулиця Черняка заг. пл. 13556 кв. м. від 13.03.2008 року, укладений між Рівненською міською радою та Управлінням капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради, зменшивши орендовану площу на 6605 кв.м., із них 55 кв.м. віднести до земель запасу міста.

7. З моменту державної реєстрації державного акта на право власності на земельну ділянку (10210 кв.м.), розірвати договір оренди земельної ділянки за адресою м. Рівне, вулиця Черняка заг. пл. 4347 кв. м. від 13.02.2007 року, укладений між Рівненською міською радою та фізичною особою-підприємцем Веретюшкіним Віктором Васильовичем, із них 742 кв.м. віднести до земель запасу міста.

8. Управлінню комунальною власністю в 25-денний термін з моменту прийняття даного рішення укласти з Товариством з обмеженою відповідальністю «Троянда-М» договір про cплату авансового внеску в рахунок оплати земельної ділянки, що становить 10% від вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки.

9. Землевласник зобов”язаний забезпечувати вільний та безоплатний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах придбаної ним земельної ділянки.

10. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування (голова постійної комісії Р. Мальований), постійній комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії С. Паладійчук) та секретарю міської ради Ю. Торгуну, а організацію його виконання доручити начальнику управління комунальною власністю Н. Поліщук та начальнику управління земельних відносин В. Парчуку.


Міський голова В. Хомко


^ РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА Проект
( п”яте скликання )

РІШЕННЯ

Від............................2010 №...............

Про затвердження проектів землеустрою,

продаж та надання в оренду земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

за адресою м. Рівне, вулиця Черняка, 40


Керуючись статтями 16, 26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, главою 20 Земельного кодексу України, відповідно до “Положення про порядок продажу земельних ділянок в межах міста Рівного“, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 25.07.2002 № 74 та на підставі поданого клопотання Рівненська міська рада

ВИРІШИЛА

1. Вилучити із орендного користування фізичної особи-підприємця Веретюшкіна Віктора Васильовича земельну ділянку заг. пл. 4347 кв.м., та розірвати договір оренди даної земельної ділянки за адресою м. Рівне, вулиця Черняка від 13.02.2007 року. Віднести вищевказану земельну ділянку до земель запасу міста.

2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільсько-господарського призначення за адресою м. Рівне вулиця Черняка, 40 загальною площею 10210 кв.м. Закритому акціонерному товариству «Євротек» для будівництва та обслуговування торгового комплексу з гостьовою парковкою.

^ 3. Включити земельну ділянку за адресою м. Рівне вулиця Черняка, 40 загальною площею 10210 кв. м., до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу та провести її експертну грошову оцінку. Вартість проведення експертної грошової оцінки відшкодовується (за згодою) Закритим акціонерним товариством «Євротек».

4. Продати способом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення за адресою м. Рівне вулиця Черняка, 40 загальною площею 10210 кв.м. Закритому акціонерному товариству «Євротек» для будівництва та обслуговування торгового комплексу з гостьовою парковкою, без права розміщення на ній залів ігрових автоматів та закладів грального бізнесу, як власнику розташованого на даній земельній ділянці об’єкта нерухомого майна (Витяг про реєстрацію права власності на нерухоме майно № 20596574 від 16.10.2008).

5. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою м. Рівне вулиця Черняка, 40 загальною площею 904 кв.м. Закритому акціонерному товариству «Євротек» в оренду строком на 50 років для будівництва та обслуговування торгового комплексу з гостьовою парковкою.

^ 6. Передати в оренду земельну ділянку на вул. Черняка, 40 загальною площею 904 кв.м. Закритому акціонерному товариству «Євротек» в оренду строком на 50 років для будівництва та обслуговування торгового комплексу з гостьовою парковкою. Договір оренди укласти у тримісячний термін з дня прийняття цього рішення.

^ 7. Управлінню комунальною власністю в 25-денний термін з моменту прийняття даного рішення укласти із Закритим акціонерним товариством «Євротек» договір про cплату авансового внеску в рахунок оплати земельної ділянки, що становить 10% від вартості земельної ділянки, визначеної за нормативною грошовою оцінкою земельної ділянки.

8. Землевласник зобов”язаний забезпечувати вільний та безоплатний доступ для прокладання нових, ремонту та експлуатації існуючих інженерних мереж і споруд на них, що знаходяться в межах придбаної ним земельної ділянки.

9. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування (голова постійної комісії Р. Мальований), постійній комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю (голова постійної комісії С. Паладійчук) та секретарю міської ради Ю. Торгуну, а організацію його виконання доручити начальнику управління комунальною власністю Н. Поліщук та начальнику управління земельних відносин В. Парчуку.


Міський голова В. Хомко
еще рефераты
Еще работы по разное