Реферат: Підбито підсумки Першої Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології


Підбито підсумки Першої Всеукраїнської учнівської олімпіади з педагогіки та психології


21-26 березня 2011 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка було проведено Першу Всеукраїнську учнівську олімпіаду з педагогіки та психології. В олімпіаді взяли участь 24 учні спеціалізованих шкіл з 21 області України, а також команди Автономної Республіки Крим, міст Києва і Севастополя. Кожну область України представляв один переможець попереднього етапу олімпіади.

Урочисте відкриття олімпіади відбулося 21 березня 2011 року в актовій залі ліцею № 100 «Поділ» м. Києва. У церемонії відкриття взяли участь: директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Войцехівський М.Ф., заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОНМС України Завалевський Ю.І., директор ліцею № 100 «Поділ» Телегіна В.Г., члени журі та оргкомітету, керівники команд та учасники.

Олімпіада проводилась у два тури: відбірковий (теоретично-практичний) та проведення міні-уроку. Протягом І туру учасникам олімпіади було запропоновано конкурси: написання есе, виконання тесту психолого-педагогічного спрямування; комунікативне завдання на визначену тему. Кожен учасник олімпіади не тільки продемонстрував бажання бути педагогом, а й виявив справжній талант у найблагороднішій професії – професії вчителя.

Члени журі та учні ліцею № 100 «Поділ» відзначили педагогічний талант більшості учасників олімпіади. Справжній талант педагога продемонструвала Марія Грищук, учениця 11 класу Комунального закладу «Навчально-виховне об'єднання ліцей-школа-дошкільний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської області, яка самостійно провела урок у 3-му класі на тему «Народні свята в Україні» з навчального предмету «Я і Україна».

Відповідно до Програми проведення олімпіади були проведені культурно-масові заходи: екскурсії містом, відвідання Національного історико-культурного Києво-Печерського заповідника, літературно-меморіального будинку-музею Михайла Булгакова, зустріч з лідерами учнівського самоврядування, учнями шкіл міста Києва.

Для керівників команд було організовано зустрічі з представниками редакцій газет «Психолог» та «Шкільний світ» видавництва «Шкільний світ», проведено «круглий стіл» з питань роботи психологів ОІППО та тренінг для практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів.

24 березня в залі засідань колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України проведено урочисте закриття олімпіади, у якому взяли участь заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Жебровський Б.М., начальник Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації Горюнова В.З.

Учасникам і переможцям було вручено дипломи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Від ректора Київського університету імені Бориса Грінченка професора Огнев’юка В.О. переможці та учасники олімпіади отримали дипломи, подяки та іменні запрошення на навчання в Університеті.

Юні педагоги також отримали цінні подарунки та спеціальні призи від Головного управління освіти і науки м. Києва – фотоапарати, флеш-накопичувачі та МP3-плеєри; Київського університету імені Бориса Грінченка – ноутбук, ручки; від ліцею № 100 «Поділ» – електронну книжку; від Української спілки психотерапевтів та газети «Психолог» видавництва «Шкільний світ» – книжки.


Фоторепортаж з олімпіади дивіться за посиланням: https://picasaweb.google.com/Lana.Vasylenko/2011?feat=directlink
еще рефераты
Еще работы по разное