Реферат: Україна валківська районна державна адміністрація

УКРАЇНА
ВАЛКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

26.12.2011 № 827


Про дозвіл гр. Грань О.А. на розробку

проекту землеустрою щодо відведення земельної

ділянки для подальшого надання в оренду

на території Баранівської сільської ради


Відповідно до ст.ст. 17, 22, 93, 124, п. 12 розділу Х Земельного кодексу України, керуючись порядком розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2004 року № 677, розглянувши заяву гр. Грань Олексія Арсентійовича та у зв’язку з тим, що межі земельної ділянки не визначені в натурі:

1. Дати дозвіл гр. Граню Олексію Арсентійовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 0,03га за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення несільськогосподарських угідь (господарчий двір) для обслуговування нежитлових приміщень в цілях ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Баранівської сільської ради.

2. гр. Грань О.А.:

2.1. Звернутися до організації, яка має відповідний дозвіл (ліцензію) для укладання договору на розробку проекту відведення земельної ділянки.

2.2. Дотримуватись таких вимог щодо відведення земельної ділянки:

розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

у разі наявності відобразити обмеження (обтяження) та сервітути на земельній ділянці;

у разі наявності відобразити сторонніх землекористувачів на земельній ділянці.

3. Подати на розгляд до районної державної адміністрації розроблений та погоджений у визначеному законодавством порядку проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

4. Управлінню Держкомзему у Валківському районі Харківської області інформувати райдержадміністрацію про хід виконання розпорядження до 26.12.2012 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно функціональних обов’язків.


Голова районної

державної адміністрації М.О. МАЛЯВІН
еще рефераты
Еще работы по разное