Реферат: Колегія гагарінської районної державної адміністрації
Україна

КОЛЕГІЯ

ГАГАРІНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РІШЕННЯ


«20» липня 2011 р. № 7/2


Про роботу адміністративної комісії та аналіз ефективності виконання постанов про адміністративні правопорушення за І півріччя 2011 року.


Заслухавши та обговоривши інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Борденюк Л.Л. «Про роботу адміністративної комісії та аналіз ефективності виконання постанов про адміністративні правопорушення за І півріччя 2011 року», Колегія Гагарінської районної державної адміністрації, керуючись Законом України «Про місцеві державні адміністрації», Кодексом України про адміністративні правопорушення, Регламентом Гагарінської районної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27 листопада 2007 № 1060-р «Про затвердження Регламенту Гагарінської районної державної адміністрації»,

Р Е К О М Е Н Д У Є

1. Інформацію керівника апарату районної державної адміністрації Борденюк Л.Л. «Про роботу адміністративної комісії та аналіз ефективності виконання постанов про адміністративні правопорушення за І півріччя 2011 року», прийняти до відома.

2. Сектору взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи (Ковальов Г.О.):

2.1. Продовжувати проведення щомісячного аналізу роботи комісії та виконання постанов.

2.2. Щокварталу направляти результати аналізу роботи комісії в відділ державної виконавчої служби Гагарінського РУЮ у м. Севастополі.

3. Посадовим особам, уповноваженим на складання протоколів, складати їх у суровій відповідальності з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

4. Гагарінському РВ УМВС України в м. Севастополі (Роживець В.І.) сприяти посадовим особам Гагарінської районної державної адміністрації, уповноваженим на складання протоколів, у встановленні особи правопорушника та місця його проживання.

5. Фінансовому відділу Гагарінської районної державної адміністрації м. Севастополя (Гомонець О.В.) спільно з сектором взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Гагарінської районної державної адміністрації м. Севастополя (Ковальов Г.О.) продовжувати роботу щодо систематичного відстеження надходжень адміністративних штрафів комісії до місцевого бюджету Гагарінського району.

6. Виконуючому обов'язки сектора взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Ковальову Г.О. в строк до 04 серпня 2011 року підготувати проект розпорядження голови Гагарінської районної державної адміністрації щодо забезпечення виконання рішення Колегії районної держадміністрації за підсумками обговорення зазначеного питання.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керівника апарату районної держадміністрації Борденюк Л.Л.


Заступник голови Колегії районної

державної адміністрації О.Л.Корольков
еще рефераты
Еще работы по разное