Реферат: Україна дружківська міська рада рішення


УКРАЇНА

ДРУЖКІВСЬКА МІСЬКА РАДА


РІШЕННЯ


Від _______________ № _______________

м. Дружківка


Про хід виконання

Програм розвитку фізичної

культури та спорту у

м. Дружківка на 2007 – 2011 роки та

«Дружківка – спортивне місто» на період

2010 – 2015 р.


Виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту в місті Дружківка, затвердженої рішенням Дружківської міської ради від 25.04.2007 року № 5\12-4, стало одним із найважливіших напрямків в роботі відділу з питань культури, сім’ї, молоді спорту та туризму, міського відділу освіти, спортивних закладів, фізкультурної та спортивної громадськості міста у 2011 році.

Визначено три основних напрямки в роботі: фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота, розвиток олімпійських та неолімпійських видів спорту, забезпечення умов розвитку фізичної культури та спорту.

Протягом останніх років зберігається основна мережа спортивних закладів і споруд. В місті функціонують дві ДЮСШ, чотири приватних спортивно-оздоровчих клуба за місцем проживання, стадіон «Машинобудівник», 18 спортивних залів, 25 спортивних майданчиків, 7 футбольних полів, майданчик зі штучним покриттям. Продовжується капітальний ремонт плавального басейну.

В 2011 році ДЮСШ міської ради згідно з наказом управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації присвоєно 1 категорію, ДЮСШ «Машинобудівник» - 2 категорію.

За підсумками організації фізкультурно – спортивної роботи в 2010 році м. Дружківка у ІІІ групі міст зайняла ІІ місце, за перше півріччя 2011 року займає ІІІ місце. Успішні виступи спортсменів, в першу чергу дітей та молоді, в олімпійських та неолімпійських видах спорту, перемоги ветеранів спорту, представників східних видів єдиноборств підняли рейтинг міського спорту. Протягом останніх років Дружківка постійно приймає змагання різного рівня, в тому числі всеукраїнського.

Надана підтримка в 2011 році дитячо-юнацьким футбольним командам міста, які беруть участь у чемпіонаті України з футболу (Дитячо-юнацька футбольна ліга) у сумі 21 тис.грн.

Залучаються кошти обласного бюджету, так, у 2011 році Дружківський житлово – комунальний коледж за допомогою відділу з питань культури, сім’ї, молоді спорту та туризму

взяв участь в обласному конкурсі міні-проектів та виграв грант у сумі 10 тис.грн на будівництво спортивного майданчика.

За останній рік в місті підготовлено спортсменів І розряду – 24, ІІ – 42, масових розрядів – 176, а також 16 кандидатів в майстри спорту, 2 майстри спорту.

Активно використовуються спортивна база ПАТ «Дружківський машинобудівний завод», ВАТ «ГРЕТА», де проходять основні міські змагання. Заслуговує на узагальнення позитивний досвід ВАТ «ГРЕТА» щодо розвитку матеріально-технічної бази для занять спортом та залученню до активних занять фізкультурою працівників.

У 2010 році створено Дружківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», який активізував фізкультурну роботу за місцем навчання та проживання населення. Центром за перше півріччя 2011 проведено 27 міських спортивно – масових заходів , було витрачено 3,4 тис.грн з міського бюджету – Олімпійський день бігу, Кубок міста з футболу, в яких взяло участь понад 400 мешканців міста. Поновлена спартакіада серед підприємств, навчальних закладів та установ.

За перше півріччя 2011 року в місті проведено 37 змагань різного рівня.

Серед дружківських спортсменів – чемпіони та призери Європи, України та Донецької області. Реалізовано заходи щодо розвитку нових форм у розвитку фізкультури та спорту, організовувалися змагання для молодих інвалідів, дітей соціально незахищених категорій, турзлети серед підприємств та навчальних закладів, обласні змагання «Тато, мамо, я - спортивна сім’я», «Веселі старти».

Команда Дружківки взяла участь у обласному турнірі з міні – футболу серед держслужбовців «Граємо за Україну разом». Впроваджуються нові форми організації активного дозвілля молоді, до цієї роботи залучаються громадські організації.

Проблемними залишаються питання щодо укріплення матеріально-технічної бази, а саме : ремонт тенісного корту СК «Машинобудівник», ремонт плавального басейну ДЮСШ міської ради, ремонт майданчика зі штучним покриттям, введення нових спортивних майданчиків (в зимовий період відсутня спортивна база для проведення футбольних тренувань в ДЮСШ міської ради).

Виникли складні питання фінансування тренера з настільного тенісу, тренера з шахів в зв’язку з відсутністю у них спеціальної освіти.

Недостатнім є фінансування заходів з фізкультури та спорту як з бюджету, так і за рахунок позабюджетних коштів.

Не виконано заходи щодо створення в місті двох нових спортивних майданчиків зі штучним покриттям.

Повільно вирішується питання з введенням на деяких промислових підприємствах, в організаціях та установах міста посади організатора фізкультурно-оздоровчої роботи. Не враховується те, що організація спортивно-масових заходів серед трудящих сприятиме підвищенню продуктивності праці, рівню профілактики професійних захворювань серед працівників підприємств. В місті замала кількість спортивних клубів як на підприємствах, так і за місцем проживання.

Потребує активізації робота з укладання угод з підприємствами та організаціями про співпрацю у виконанні Програми соціального розвитку міста у сфері фізичної культури та спорту.

Враховуючи вищезазначене, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада


ВИРІШИЛА:


1. Інформацію начальника відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Гребенникова Ю.О. «Про хід виконання Програм розвитку фізичної культури та спорту у

м. Дружківка на 2007 – 2011 роки та «Дружківка – спортивне місто» на період 2010 – 2015 р.р.»прийняти до відома.


2. Відділу з питань культури, сім’ї, молоді, спорту та туризму Дружківської міської ради (Гребенников) під час формування бюджету на 2012 рік надати пропозиції щодо збільшення видатків на фізкультурно-масову та спортивну роботу.


3. Рекомендувати керівникам підприємств та установ незалежно від форм власності розглянути питання щодо посилення організаційної роботи по залученню працівників до занять фізкультурою та спортом, розглянути можливість введення штатних інструкторів з фізичної культури.


4. Координацію роботи покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григоренка В.Б.


5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту Кулик Т.І.


Секретар міської ради Л.Й.Захватов
еще рефераты
Еще работы по разное