Реферат: Укра ї н а чернівецька міська рада
У К Р А Ї Н А

Чернівецька міська рада

39 сесія V скликання
Р І Ш Е Н Н Я

30.04.2009 № 921 м.ЧернівціПро затвердження проектів відведення, технічних паспортів, умов продажу на аукціоні земельних ділянок несільськогосподарського призначення або прав оренди на нихВідповідно до Конституції України, Земельного кодексу України, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України "Про проведення індексації грошової оцінки земель", Чернівецька міська рада


В И Р І Ш И Л А:


1. Затвердити проекти відведення та технічні паспорти земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що підлягають продажу та наданню в оренду на аукціоні, відповідно до переліку, згідно з додатком 1.


2. Затвердити технічні паспорти земельних ділянок несільськогосподарського призначення, право оренди яких підлягає продажу на аукціоні, відповідно до переліку, згідно з додатком 2.


3. Затвердити загальні умови продажу земельних ділянок, зазначених в пункті 1 додатку 1 до цього рішення:

3.1. Протягом двох років з дня отримання державного акта на право власності на земельну ділянку та його державної реєстрації отримати дозвіл на виконання будівельних робіт.

3.2. Проектом будівництва об’єкта передбачити граничний термін введення його в експлуатацію відповідно до діючого законодавства.

3.3. Забезпечувати вільний доступ відповідним службам для обслуговування наявних та прокладання нових інженерних мереж.


^ 4. Затвердити загальні умови продажу права оренди земельних ділянок, зазначених в пунктах 2-4 додатку 1 та в пунктах 1-5 додатку 2 до цього рішення:

4.1. Забезпечувати вільний доступ відповідним службам для обслуговування наявних та прокладання нових інженерних мереж.


^ 5. Затвердити умови продажу права оренди земельних ділянок, зазначених в пунктах 2-3 додатку 1 до цього рішення.

5.1. Встановлювати малі архітектурні форми на підставі типової форми, погодженої департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.


6. Зняти з розгляду питання щодо затвердження проекту відведення та технічного паспорту земельної ділянки несільськогосподарського призначення на вул. Комарова (зупинка "Школа №6") площею 0,0020 га для реконструкції тролейбусної зупинки із встановленням малої архітектурної форми, в зв’язку з недоцільністю продажу права її оренди.


7. Департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради (Бойко І.В.) інформацію про хід виконання цього рішення надати відділу з питань контролю міської ради до 01.09.2009р.


8. Організацію виконання рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Бойка І.В.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.


Чернівецький міський голова М. Федорук


Електронний варіант рішення відповідає оригіналу В.Другановський
еще рефераты
Еще работы по разное