Реферат: Житомирська обласна державна адміністрація розпорядження голови обласної державної адміністрації

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови обласної державної адміністрації


від 26.01.11 № 25


Про розмір тарифу

на перевезення пасажирів

автобусами, що працюють

у звичайному режимі руху


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.96 №1548 “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” та з метою недопущення дестабілізації на внутрішньообласному ринку автоперевезень:

1. Суб’єктам господарювання незалежно від форм власності та організаційно-правових форм:

1.1. Установити тариф на перевезення пасажирів автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, у приміському і міжміському внутрішньообласному сполученні на рівні не більше 0,23 грн. за 1 пасажиро-кілометр.

1.2. Установити тариф на перевезення одного місця багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні, на рівні не більше 10% від вартості проїзду пасажира на автобусному маршруті.

2. До розміру тарифу не включаються: податок на додану вартість, сума страхового платежу з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті, автостанційний збір за обов’язкові послуги, що надаються автостанціями пасажирам.

3.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 03.11.09 №345 “Про розмір тарифу на перевезення пасажирів автобусами, що працюють у звичайному режимі руху”, зареєстроване в головному управлінні юстиції у Житомирській області
24.11.09 за №77/984 (зі змінами, внесеними розпорядженням голови облдержадміністрації від 20.04.10 №85, зареєстрованим в головному управлінні юстиції у Житомирській області 22.04.10 за №17/1012).

4. Дане розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Орлова І.В.


Голова державної

адміністрації С.М. Рижук


еще рефераты
Еще работы по разное