Реферат: Аналіз регуляторного впливу рішення міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Золотоноша»


Аналіз регуляторного впливу рішення міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Золотоноша».


Аналіз впливу регуляторного акту проведено відповідно до Методики проведення аналізу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 р. № 308.
І. Проблема
В зв’язку з самовільним встановленням рекламних засобів та несвоєчасною оплатою суб’єктами господарювання коштів за користування місцем які перебувають у комунальній власності територіальної громади м. Золотоноші, для уточнення місця розташування рекламних засобів, контролю за розташуванням об’єктів зовнішньої реклами, з ціллю використання можливості демонтажу та з метою вдосконалення порядку розміщення зовнішньої реклами на території м. Золотоноша були внесені доповнення до Типових правил розміщення зовнішньої реклами та внесені зміни до примірного договору на тимчасове користування місцем/місцями для розміщення рекламних засобів. реклами у м.

Врахувавши вищевикладене, управлінням архітектури, регулювання забудови та земельних відносин, подається на розгляд проект рішення «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Золотоноша»
ІІ Цілі
1. Удосконалення порядку надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території м. Золотоноші;

2. Встановлення єдиного порядку розміщення об’єктів зовнішньої реклами та їх демонтаж;

3. Поліпшення стану прилеглої території та території встановлення об’єктів зовнішньої реклами;

4. Створення сучасного правового простору, який буде відповідати потребам рекламного бізнесу та сприяти розвитку цього сектору ринку у місті Золотоноша та протидіяти самовільному встановленню рекламних засобів.
^ ІІІ Способи досягнення цілей, механізм розв’язання проблеми
Привести у відповідність до чинного законодавства видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території м. Золотоноші шляхом внесення доповнень до Типових правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Золотоноша та до примірного договору на тимчасове користування місцем/місцями для розміщення рекламних засобів.

ІV Можливості досягнення цілей

Прийняття рішень про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території м. Золотоноша. Шляхом укладання примірного договору на тимчасове користування місцем/місцями для розміщення рекламних засобів з кожним суб’єктом господарювання. Шляхом законодавчого контролю за розміщенням реклами.

^ V Очікувані результати

1. Відповідно до вимог Закону України «Про рекламу» та Типових правил розміщення зовнішньої реклами на території м. Золотоноші суб’єкти господарювання при наявності відповідного дозволу будуть розміщувати об’єкти зовнішньої реклами без порушень.

2. Упорядкування розташування об’єктів зовнішньої реклами на території м. Золотоноші

3. Очікувані додаткові надходження коштів до міського бюджету за рахунок укладених договорів на розміщення зовнішньої реклами на території м. Золотоноші. Сумарний вираз можна визначити при повторному обстежені регуляторного акту.

4. Зменшення самовільного розміщення об’єктів зовнішньої реклами на території м. Золотоноші

VІ Строк дії
^ Строк дії рішення не обмежується.
VІІ Показники результативності

1. Кількість виданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами на території м. Золотоноші.

2. Сума коштів, яка надійде до кінця бюджетного року за користування місцями для розміщення рекламних засобів на території м. Золотоноша.

ІX Заходи відстеження результативності

Повторне відстеження результативності буде здійснюватись через рік у формі звіту.

Періодичні відстеження результативності будуть здійснюватись раз на кожні три роки, починаючи від дня закінчення заходів з повторного відстеження результативності.

Відстеження результативності будуть проводитись на основі аналізу статистичних даних.


Начальник управління архітектури,

регулювання забудови та земельних

відносин Борщ О.Я.


^ Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Зміст проекту: рішення виконавчого комітету Золотоніської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Золотоноша».


^ Адреса розробника: м. Золотоноша, вул.. Шевченка, 76, управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин.


Спосіб оприлюднення: опублікування в газеті «Златокрай». Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту опублікування проекту регуляторного акту. Зі змістом проекту можна ознайомитись в управлінні архітектури, регулювання забудови та земельних відносин.


Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань надаються до управління архітектури, регулювання забудови та земельних відносин виключно в письмовому вигляді.
еще рефераты
Еще работы по разное