Реферат: Сумська обласна державна адміністрація розпорядження голови обласної державної адміністрації 31. 03. 2011 м. Суми №231

СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


31.03.2011 м. Суми № 231


Про заходи шодо контролю за раціональним використанням та охороною земель сільсько-господарського призначення на території Сумської областіВідповідно до частини першої статті 6, статей 16, 21, 28, 33, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», пункту «в» статті 17 Земельного кодексу України, з метою забезпечення раціонального використання та охорони земель сільськогосподарського призначення на території Сумської області:

1. Головному управлінню Держкомзему у Сумській області, районним державним адміністраціям:

1.1. Забезпечити проведення інвентаризації земель запасу не наданих у власність і користування на території області.

1.2. Проаналізувати наявність вільних земельних ділянок та вжити заходів щодо їх використання за цільовим призначенням.

2. Головному управлінню Держкомзему у Сумській області, районним державним адміністраціям інформувати Сумську обласну державну адміністрацію про вільні земельні ділянки, що плануються для передачі у власність чи користування, у тому числі в оренду на конкурентних засадах

3. Головному управлінню Держкомзему у Сумській області, районним державним адміністраціям, рекомендувати виконавчим комітетам міських рад при виявленні фактів порушення земельного законодавства у сфері земельних відносин уживати в межах компетенції заходів щодо їх усунення та при потребі інформувати відповідні правоохоронні органи.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Слизького С.М.

Голова Сумської обласної

державної адміністрації Ю.П. Чмирь
еще рефераты
Еще работы по разное