Реферат: 1. Необхідність виконати підпірну стінку, щоб зливи не зносили землю

Запитання мешканців міста

Відповіді на запитання

1

вул. Дружби народів, 30, 32


1.Необхідність виконати підпірну стінку, щоб зливи не зносили землю.


2.Необхідність ремонту швів в стінових панелей.


3.Щодо організації прийому платежів за комунальні послуги без комісійного збору та здійснення цих платежів у одному місці.


1.Комісійно проведено обстеження прибудинкової території житлових будинків по вул. Дружби народів, 30, 32 для визначення обсягів роботи по встановленню підпірної стінки, обсягів чорнозему для підсипання взамін вимитого. Складається дефектний акт та кошторис вартості вищезазначених робіт. При виділенні бюджетних коштів вищезазначені роботи будуть виконані.


2.Проведено комісійне обстеження квартири №10 по вул. Дружби народів,32 на предмет протікання швів. Складено акт обстеження з обсягами поточного ремонту. Квартировласник Броникова Д.В. з актом ознайомлена При сталих погодних умовах (1квартал) буде виконано поточний ремонт швів.


3.Платежі без комісійного збору за надані послуги по утриманню житлових будинків і прибудинкових територій приймаються в касі КП ЖЕО по пр. Комуністичному, 5. Графік роботи вказано на вході в касу. Каса працює з 9 год. до 18.00 год. крім неділі і понеділка. В суботу каса працює з 9 до 17 год. Обідня перерва з 13 до 14 год.


2

вул. Миру, 16 / 45

Стебловська О.С.


1.Необхідність ремонту швів стінових панелях будинку.

2.Попадання води на засклений балкон після злив.

Проведено комісійне обстеження квартири № 45 на предмет протікання швів і попадання води на засклений балкон. Складено акт обстеження з обсягами і термінами виконання поточного ремонту. Квартировласник Стебловська О.С. з актом ознайомлена. При сталих погодних умовах (1квартал)буде виконано поточний ремонт швів і усунено причину затікання води на засклений балкон.


3

вул. Дружби народів, 22


1.Чому мешканці різних будинків по різному платять за прибирання при будинкової

території


2.Чому до вартості квартирної плати включається балкон?


3.Чому плата за вивезення сміття береться за 1 кв. метр, а не за кількість осіб, які прописані в квартирі ?1.Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869

«Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово – комунальні послуги» та Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій, тарифи на послуги розраховуються по кожному будинку окремо. Згідно п.7 прибудинкова територія та сумарна загальна площа будинку визначається у технічному паспорті житлового будинку та згідно рішень Виконавчого комітету міської ради.


2. Тариф на послуги утримання житлового будинку і при будинкової території розраховується на 1кв.м загальної площі квартири. Загальна площа квартири вказана в технічному паспорті на квартиру виготовленого КП ”БТІ”.

Формула розрахунку загальної площі житла встановлена Державними будівельними нормами з 01.01.2006р. і визначається як сума площ усіх приміщень квартири в т.ч. балконів і лоджій з знижувальними коефіцієнтами для балконів - 0,3, лоджій-0,5.


3. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 п.9 витрати з вивезення побутових відходів розраховується виходячи з вартості вивезення побутових відходів за 1 куб. метр та кількості осіб зареєстрованих за місцем проживання за адресою кожного будинку та норм накопичення ТПВ на одну особу затверджених рішенням Виконавчого комітету, поділено на сумарну загальну плащу квартир будинку, що є платою за 1 кв. метр загальної площі квартири.


4.

Леніна,7 Прокопенко І.П.


Запропонував виконати чіткі та зрозумілі розрахунки комунальних платежів та довести їх до мешканців міста.

Розрахунки тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій розраховані згідно постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 за кожним будинком окремо на 1кв.метр загальної площі будинку , та доведені до мешканців міста на громадських слуханнях, були розміщені на вхідних дверях під’їздів, надавалися письмові відповіді на звернення мешканців, проводилися усні роз’яснення мешканцям працівниками ПЕВ та працівниками ЖЕД КП „ЖЕО”.


5Чому мешканці міста платять за прибирання снігу цілий рік?

В розрахунок прибирання снігу включено прибирання снігу з тротуарів у дворах, що здійснюється 32 рази на рік, посипання піском тротуарів, дворових пішохідних доріжок, зовнішніх сходів і площадок на них проводиться в зимовий період 23 рази, очищення тротуарів дворових пішохідних доріжок, зовнішніх сходів і площадок на них проводиться в зимовий період 9 разів на рік. Плата за прибирання снігу розрахована на рік з метою зменшення навантаження за оплату цієї послуги протягом року.


6

вул. Дружби народів, 14/16


1. Чому будинки однакові, а квартирна плата різна?


2.Ліфт до капітального ремонту працював набагато краще, а зараз часто зупиняється.


1. Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій не можуть бути однакові , тому що в кожному будинку при розрахунку тарифів різна кількість зареєстрованих мешканців, різна кількість встановлених приладів обліку води, різна кількість встановлених освітлювальних приладів.


2. Мешканцям під’їзду необхідно дотримуватись Правил користування ліфтом. Ліфт зупиняється по причині перевантаження або недотримання мешканцями Правил користуванням ліфтом. Усунення причин зупинки ліфта виконується негайно після телефонної заявки мешканців в оперативно-диспетчерську службу за т.5-12-18.


7

Пр. Леніна, 1

Чому зняли вікна у під’їздах?

Протягом 2002-2004р.р. в зв’язку з важким фінансовим становищем КП „ЖЕО” було знято другу нитку остіклення віконних рам на сходових клітинах. На даний час віконні рами на сходових клітинах в житловому будинку по пр.Леніна,1 в наявності в повному обсязі. Виконано засклення віконних рам на сходових клітинах в дві нитки.


8

пр. Комуністичний, 7

Левицька Л.Д.


Запропонувала встановити по бульвару Курчатова, на місці прибраних кіосків, лави для відпочинку.Встановлення лав для відпочинку буде проводиться при наявності коштів.

9

Чому не зважаючи на значне підвищення вартості комунальних послуг, двірників не забезпечують хорошим інвентарем і вони підмітають територію міста мітлами?

Для підмітання при будинкової території комплексним працівникам видано пластмасові мітли.

10

пр.Леніна, 6 / 108

Прачковський


Протягом 2010-2011р.р. протікає покрівля, мокріють та беруться цвіллю стіни. КП ЖЕО не вирішує питання ,а тільки дає поради. Чому за 32 роки проживання не зроблено ні одного капітального ремонту будинку, покрівлі?

Покрівля тече до 1 поверху, хто буде робити ремонт сходових клітин?

Навіщо робити декілька раз аварійні ремонти, якщо можна один раз зробити капітальний?

Чому працівники комунальної служби не перевіряють стан покрівлі після дощу?


Стан покрівлі майстром ЖЕД перевіряється під час проведення весняного і осіннього технічного огляду. Прибирання покрівлі від листя, засмічень виконується восени.

Покрівля житлового будинку після весняного технічного огляду 2010р. включена в план капітального ремонту. При виділенні бюджетних коштів капітальний ремонт покрівлі буде виконано.

В квітні м-ці 2010р. виконано поточний ремонт покрівлі -358м2, що складає від загальної площі покрівлі 37 %.

Поточний ремонт швів в 2011р.квартир 5,12,57,68,100,104,108 і сходової клітини під’їзду 2 виконано в грудні листопаді 2011р.- 120м.п.

Комісійно 24.01.2011р. обстежена квартира №108, в результаті обстеження затікання покрівлі і швів не виявлено.

В 1999році ЖКУ ВП ЮУ АЕС виконано ремонт сходових клітин.

В тарифі на послуги утримання житлових будинків споруд та прибудинкових територій відсутня послуга на ремонт під’їздів, мешканцями житлових будинків не сплачується. На сьогоднішній день ремонт в під’їздах виконується за участю мешканців, які за свої кошти придбають необхідні матеріали, а КП „ЖЕО” безкоштовно виконає ремонтні роботи. Для виконання ремонтних робіт матеріалами мешканців старшому по під’їзду необхідно звернутися з заявою до директора КП ЖЕО.


11

пр. Леніна, 6

Чому у під’їздах (на сходових клітинах) познімали подвійне остіклення?


Протягом 2002-2004р.р. в зв’язку з важким фінансовим становищем КП „ЖЕО” було знято другу нитку остіклення віконних рам на сходових клітинах. скло. Протягом лютого м-ця 2012р. буде виконано засклення в другу нитку вікон на сходових клітинах житлового будинку по пр. Леніна,6.

12

вул.Миру,2

1.Чому не миються і не обробляються хлоркою сміттєкамери?


2.На 5 поверсі бігають щури - до кого звертатись?1.Після завантаження твердих побутових відходів щозмінно виконується суха чистка сміттєкамер. Один раз в місяць виконується їх дезінфекція у відповідності до періодичності.. У літній період року виконується миття апаратом високого тиску з послідуючою дезінфекцією.


2.Дератизація (протравка від гризунів) підвальних приміщень і сміттєкамер виконується 1 раз в два місяці у відповідності до періодичності затвердженої рішенням виконавчого комітету № 394 від 04.11.2010р. ЮУ СЕС. При виявленні мешканцями гризунів необхідно зателефонувати до ЖЕД 1 по тел. 5-57-30, 5-32-81 для виконання повторної дератизації.


13

вул.Миру,8


1. У дворі бігають щури-до кого звертатись?


2. Хто зараз займає приміщення прохідного під’їзду де раніше був магазин?

Чи сплачується за оренду цього приміщення орендна плата (кому)?


3. Чи може бути зменшена вартість комунальних платежів для мешканців будинку у якому є магазин?


4.Чому за вивезення сміття та за користування ліфтом плата береться за один кв. метр, а не з кількості проживаючих у квартирах?


1.Дератизація (протравка від гризунів) підвальних приміщень і сміттєкамер виконується 1 раз в два місяці у відповідності до періодичності затвердженої рішенням виконавчого комітету № 394 від 04.11.2010р.ЮУ СЕС. При виявленні мешканцями гризунів необхідно зателефонувати до ЖЕД 1 по тел. 5-57-30, 5-32-81 для виконання повторної дератизації.

2.Приміщення п/п 2, прим. XXYIII. XXYIIIa знаходилось в оренді з 27.11.2001р. по 31.01.2012р. у ПП Мельник В.В.. Протягом дії договору оренди, орендна плата та решта платежів (вивіз ТПВ, витрати з утримання будинків та прибудинкових територій) сплачувалась своєчасно та в повній мірі: 30% орендної плати направлялися до бюджету міста Южноукраїнська, решта платежів 70% балансоутримувачу та надавачу послуг КП «ЖЕО».

Початкове використання даного приміщення – магазин «Автозапчастини», з 15.11.2007 змінено мету використання приміщення на перукарню.

Протягом дії договору оренди, орендна плата сплачувалась своєчасно та в повному обсязі: 30% орендної плати направлялися до міського бюджету, 70% - до комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання».

31.01.2012 року приміщення із оренди здано ПП Мельником В.В. та передано у списках до виконавчого комітету як вільне, для подальшого надання його в оренду, за визначеною чинним законодавством процедурою.

07.02.2012 на сайті міста Южноукраїнська за адресою: www.yujnoukrainsk.mk.ua. розміщено оголошення про перелік  вільних приміщень комунальної власності територіальної громади міста, які можуть бути передані в оренду суб’єктам господарювання для здійснення господарської діяльності, до якого ввійшло приміщення за адресою: вул. Миру,8, п/п 2, прим. XXYIII. XXYIII.


3. Якщо в будинку знаходиться нежитлове приміщення (орендоване, виведене з житлового фонду) всі витрати по утриманню цього будинку розподіляються на всю загальну площу будинку в тому числі і на нежитлові приміщення (орендовані, виведені з житлового фонду) за рахунок чого зменшується тариф для мешканців житлових квартир будинку.


4. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 п.9 витрати з вивезення побутових відходів розраховується виходячи з вартості вивезення побутових відходів за 1 куб. метр та кількості осіб зареєстрованих за місцем проживання за адресою кожного будинку та норм накопичення ТПВ на одну особу затверджених рішенням Виконавчого комітету, поділено на сумарну загальну плащу квартир будинку що є платою за 1 кв. метр загальної площі квартири.

Вартість за обслуговування ліфтів згідно постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869 розраховується на 1 кв. метр загальної площі квартири.

14

1.Чому не видати мешканцям будинків карточки для проїзду в ліфті?


2.Чи можна відключити ліфт для мешканців другого поверху, якщо вони самі цього хочуть?

1.Для обладнання ліфтів спеціальним терміналом карткової оплати за проїзд необхідні кошти на придбання та монтаж терміналу. Кошти на вищезазначені роботи в бюджеті не передбачені.


2.У відповідності до п.11 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та при будинкових територій затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 1.06.2011р. витрати з технічного обслуговування ліфтів сплачуються мешканцями багатоповерхового житлового будинку з 2-го поверху.

15

УП та СЗН виділяє 60 грн. на місяць ветеранам війни на лікування. Препарати відпускаються тільки в аптеці „Ліки України”, ціни в якій значно вищі ніж в інших аптеках міста. Чи не можна перераховувати ці кошти ветеранам війни як добавку до пенсії.


На початку року управлінням праці та соціального захисту населення міської ради був проведений моніторинг цін на ліки в аптеках міста. Листи-запрошення про співпрацю були направлені в усі аптеки міста. Всі аптеки, крім ТОВ„Ліки України„ відмовилися працювати з УП та СЗН, з причини відсутності всього переліку ліків, не влаштовувала форма розрахунку, не бажання працювати з цією категорією населення та інш.

Перераховувати ці кошти ветеранам війни як добавку до пенсії неможливо, так як це не передбачено Порядком часткового відшкодування з міського бюджету витрат ветеранів війни на лікарські засоби при амбулаторному лікуванні, затвердженого рішенням виконавчого комітету №63 від 31.03.09р.

В міському бюджеті наданий напрямок в поточному році передбачено 188550грн


16Чому за проїзд на залізничний вокзал з пенсіонерів беруть кошти за проїзд.


Управлінням праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради 12.01.2012р. була проведена нарада з перевізниками (ФОП Мельник В.І. та ФОП Цимбал Ю.В.) з питання пільгового перевезення у 2012 році. На нараді перевізникам було вирішено укласти договори щодо здійснення безкоштовного перевезення пасажирів окремих категорій громадян, які мають право на пільги за формою „2-пільга”.

Перевізник Мельник В.І. підписав договір на перевезення пільгової категорії на міському маршруті (МПЗ-АЕС-залізничий вокзал). Проблем, які були на початку року на даному маршруті відсутні.


17


Чому з 01.02.2012р. підвищується квартплата?

Плата за надані послуги по утриманню житлових будинків, споруд та прибудинкових територій з 01.02.2012р. не підвищується, а зменшується в зв’язку зменшенням обсягу дератизації (протравки гризунів) підвальних приміщень і сміттєкамер з 30% до 10%.

18

пр. Леніна,27 Кокол О.М.

Ремонт покрівлі виконано частково чи повністю?


ПФ „МУР-2001” повністю виконаний капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по пр.Леніна,27 за кошти державної субвенції. В період гарантійного терміну обслуговування покрівлі ПФ „МУР-2001” – 7 років, мешканці житлового будинку по пр.Леніна,27 не будуть сплачувати витрати на поточний ремонт покрівлі.


19

пр.Леніна,11 Горбатов В.Д.

Хто здійснює ремонт в під’їздах?


В існуючому тарифі на послуги утримання житлових будинків споруд та прибудинкових територій відсутня послуга на ремонт під’їздів, мешканцями житлових будинків не сплачується. На сьогоднішній день ремонт в під’їздах виконується за участю мешканців, які за свої кошти придбають необхідні матеріали, а КП „ЖЕО” безкоштовно виконає ремонтні роботи. Для виконання ремонтних робіт матеріалами мешканців старшому по під’їзду необхідно звернутися з заявою до директора КП ЖЕО.


20

вул.Дружби народів,40

Необхідно вирішити питання щодо температури повітря у під’їзді (двері на балкони закриваються не щільно та у під’їздах холодно)

При підготовці житлового фонду до зими КП „ЖЕО” виконано поточний ремонт і укріплення дверних коробок, полотен, засклення, встановлено пружини на двері виходу на балкони. В зв’язку з експлуатацією дверей понад 22 роки вищезазначені роботи не дають необхідної щільності прилягання дверного полотна до дверної коробки. Двері виходу на балкон потребують заміни.

КП ”ЖЕО” за участю представника УЖКГ проведено комісійне обстеження дверей виходів на балкони ж/б по вул.Дружби народів,40. Складено акт обстеження з визначенням необхідної кількості заміни дверних і віконних блоків з включенням в потребу капітального ремонту.21

Міський голова доручив УЕР здійснити моніторинг вартості комунальних послуг у порівнянні з іншими містами України.


Управлінням економічного розвитку Южноукраїнської міської ради здійснено моніторинг діючих тарифів для населення в місті Южноукраїнську у порівнянні з містами-супутниками АЕС, іншими містами Миколаївської області та містами України станом на 01.02.2012 (моніторинг додається).

Тарифи для населення на житлово-комунальні послуги в містах Миколаївської області, містах-супутниках АЕС та інших містах України станом на 01.02.2012


22


Необхідно визначити місця для торгівлі сільськогосподарською продукцією власникам присадибних ділянок та пенсіонерам


«Стихійна торгівля» - це торгівля, яка здійснюється поза межами спеціально розміщених об’єктів торгівлі у тому числі ринків міста, тобто це торгівля на вулицях, тротуарах, у дворах житлових будинків та інших місцях.

Южноукраїнською міською радою прийнято рішення від 29.10.2009 №1119 «Про впорядкування вуличної торгівлі у місті Южноукраїнську в місцях її стихійного виникнення», відповідно до якого:

на території м. Южноукраїнськ торгівлю дозволяється здійснювати лише в спеціально обладнаних для цього місцях (магазинах, павільйонах, кіосках, барах, кафе, інших спорудах оптової, роздрібної та дрібно-роздрібної торгівлі, ресторанного господарства - при наявності відповідних дозвільних документів) та на ринках, їх філіях, інших майданчиках, територіях, віднесених до ринкових площ.

Здійснення торгівлі на «стихійних ринках» є порушенням ст. 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях), ст. 152 (порушення правил благоустрою територій населених пунктів) та ст. 153 (знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів озеленення населених пунктів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зі «стихійною» торгівлею у нашому місці ми стикаємося щодня вже не один рік. Методи боротьби (патрулювання нарядами МВ УМВС, спільні рейдові перевірки) бажаних результатів щодо усунення такої торгівлі, не дали.

«Стихійну торгівлю» підтримують мешканці міста, купуючи товари на таких ринках.

З метою вивчення думки мешканців міста щодо існування «стихійної торгівлі» в місті, спеціалістами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради проведено анкетування мешканців міста, яким було охоплено 384 особи різної вікової категорії, статі та роду занять та за ініціативи виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради 08 лютого 2012 року о 17 годині в загальноосвітній школі №2 (актова зала) відбулося відкрите громадське обговорення зазначеного питання. За результатами громадського обговорення існування «стихійної торгівлі» в місті, після обговорення цього питання на засіданнях постійних комісій Южноукраїнської міської рад, Южноукраїнською міською радою буде прийнято відповідне рішення.


23

Необхідно вирішити питання руху по бульвару Квітковому в районі кафе «Сказка» після дощів (велика калюжа перекриває алею).

Проблема буде вирішена при настанні теплої погоди. На вказаному бульварі планується здійснити розрізання асфальту для водовідведення під час дощу.

24

вул. Набережна енергетиків,35

Розбита дорога навколо будинку (після того як миють сміттєкамери та після дощу вся вода залишається на дорогах)

Ремонт внутрішньоквартальної дороги житлового будинку по вул. Набережній енергетиків,35 включено в потребу ремонту на 2012 рік. Ремонт дороги буде виконано при виділенні бюджетних коштів.

25

вул.Молодіжна 5

Необхідно вирішити питання щодо поганого освітлення вулиці.

Входи в під’їзди житлового будинку № 5 по вул. Молодіжній

освітлюються енергозберігаючими лампами у відповідності до проекту (кожний під’їзд). Освітлення доріг не входе в компетенцію КП ”ЖЕО”.


26

бр. Шевченка, 9

Необхідно вирішити питання освітлення біля під’їзду.

Освітлення входів в під’їзди житлового будинку по бр.Шевченко 9 здійснюється у відповідності до проекту через під’їзд. Вмикається освітлення автоматично при спрацюванні фотореле.


27

бр. Шевченка, 9

Чому така велика плата за утримання будинків і споруд та при будинкових територій ( Леніна 20- будинок з ліфтом та сміттєпроводом платять 1,6 грн. за 1 кв. метр, а Шевченко,9 – 2,23грн. за 1 кв. метр)?

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій не можуть бути однакові , тому що в кожному будинку при розрахунку тарифів різна кількість зареєстрованих мешканців, різна кількість

встановлених приладів обліку води, різна кількість встановлених освітлювальних приладів, різна кількість послуг та різна при будинкова територія. Будинок по пр. Леніна, 20 - 9-ти поверховий , а будинок по бульв. Шевченко, 9 - 5-ти поверховий, для розрахунку витрат за 1 кв. метр загальної площі, що перебуває у власності або наймі розраховуються витрати по всіх складових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій по кожному будинку окремо та діляться на сумарну загальну площу квартир та нежитлових приміщень у житловому будинку .

28

вул. Енергобудівників,6 під.3

Ремонт в під’їзді мешканці зробили за свої кошти. Чому у вартість тарифу нашого будинку входить вартість косметичного ремонту?


В існуючому тарифі на послуги утримання житлових будинків споруд та прибудинкових територій відсутня послуга на ремонт під’їздів, мешканцями житлових будинків не сплачується.


29

Чому плата за житлово-комунальні послуги береться за 1кв.м, а не за кількість осіб, які прописані в квартирі?


У відповідності до п.3 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 1.06.2011р. тариф розраховується на 1кв.м загальної площі квартири.


30

Потрібно вирішити питання перевезення пільговиків на приміських маршрутах.


Конкурс на перевезення пасажирів на приміських маршрутах проводить Миколаївська облдержадміністрація. Миколаївська облдержадміністрація за результатами конкурсу уклала договори „Про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області замовником перевезень на яких є Миколаївська облдержадміністрація ” з ФОП Цимбал Ю.В за маршрутами Южноукраїнськ-Іванівка-Семенівка”, „Южноукраїнськ-Агрономія”, ”Южноукраїнськ – Новогригорівка”, ”Южноукраїнськ – Костянтинівка”, з ТОВ з додатковою відповідальністю „Автомобіліст” за маршрутом „Южноукраїнськ - Арбузинка”

На початку року на нараді з перевізниками було вирішено укласти договори щодо здійснення безкоштовного перевезення пасажирів окремих категорій громадян, які мають право на пільги за формою „2-пільга”.

Договори були підготовлені для підписання. Перевізник Мельник В.І. підписав їх відразу на перевезення пільгової категорії населення на міському маршруті (МПЗ – АЕС - залізничний вокзал). Перевізник Цимбал Ю.В. не з’являвся для укладання договору. Крім того 01.02.2012р. на адресу управління праці та соціального захисту населення міської ради надійшов лист від ПП Цимбал Ю.В., яка повідомила що буде укладати договір тільки після повної погашення заборгованості. Так як кошти на погашення заборгованості (державна субвенція) не надходили, до 7 лютого в місті склався напружений стан з пільговиками, які скаржилися до управління про відмову перевізника у пільговому проїзді. Копії скарг були направлені до облдержадміністрації.

Листи про дану ситуацію були направлені до управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації (Приходько В.Г.), міському голові (Стуліну А.М.), начальнику головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації (Сивопляс О.В.). Лист про виділення коштів для погашення заборгованості та зняття лімітів у 2011 році були направлені до міського та обласного фінансового управління.

Після прийняття відповідних дій облдержадміністрації до перевізника 7 лютого перевізник Цимбал Ю.В. з’явився до управління праці та соціального захисту населення міської ради і уклав відповідні договори на 2012р. на перевезення пільгової категорії населення.

03.02.2012р. ТОВ з додатковою відповідальністю „Автомобіліст” надало лист в якому зазначено що результатами конкурсу облдержадміністрації дане товариство визначено переможцем та в подальшому буде обслуговувати маршрут „Южноукраїнськ-Арбузинка”, з яким управління уклало договір.


31

Роз’яснення щодо вимог дотримання якісних та кількісних показників послуг з централізованого водопостачання та опалення.


Відповідно до вимог щодо кількісних і якісних показників послуг та зменшення плати у разі їх відхилення від нормативних, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України № 115 від 17.02.2010 року «Про затвердження Порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості» послуга з централізованого опалення надається безперебійно протягом усього опалювального сезону. Температура повітря в житлових будинках, за умови їх утеплення, повинна становити від 18ºС до 20ºС. У разі зниження температури повітря в житлових приміщеннях від 18ºС до 12ºС, плата за надані послуги зменшується на 5%. При температурі повітря в житлових приміщеннях нижче від 12ºС – плата за опалення не справляється.

Централізоване постачання гарячої води здійснюється безперебійно протягом року. При фактичній температурі гарячого водопостачання в точці розбору понад 50ºС плата справляється відповідно до встановлених тарифів; при температурі від 49ºС до 45ºС – плата зменшується на 10% за весь строк відхилення; при температурі віл 44ºС до 40ºС - плата зменшується на 30% за весь строк відхилення; при температурі менше 40ºС – плата справляється за тарифами на послуги холодного водопостачання.

Централізоване постачання холодної води здійснюється безперебійно протягом року. Перерви у наданні послуг можуть бути не більше як 6 годин на добу при цілодобовому водопостачанні. Зменшення плати за надані послуги у разі перевищення допустимого строку відхилення на 3,3% місячної плати за кожну добу перевищення допустимого строку відхилення.

Централізоване водовідведення здійснюється безперебійно протягом року. Перерви у наданні послуг можуть бути не більше як одну добу на місяць. Плата за надані послуги у разі перевищення допустимого строку відхилення зменшується на 3,3% місячної плати за кожну добу перевищення допустимого строку відхилення.


32

Чому постійно росте плата за підігрів води та за опалювання?


Тарифи на комунальні послуги затвердженні рішеннями Виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради (останні – рішенням № 483 від 28.12.2011 року). З 1 листопада 2011 року НКРЕ підняла вартість 1 Гкал для атомних електростанцій України, тому Южноураїнська АЕС збільшила вартість теплової енергії.


33

Чому плату за опалення розбито на цілий рік?

Плату за опалення розбито на цілий рік з метою зменшення навантаження на мешканців при сплаті за надану послугу, а також у зв’язку з проведенням КП ТВКГ в літній період ремонтних робіт на тепломережах міста, які потребують вкладення коштів.


34

Чому сантехніки не ремонтують труби водопостачання що знаходяться в квартирі?


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 року «Про затвердження правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення точками розподілу, в яких здійснюється передача послуг від виконавця споживачеві, є:

у багатоквартирному будинку послуги з: централізованого опалення - відгалуження від стояків у межах квартири; постачання холодної та гарячої води - після першої водозапірної арматури на відгалуженні від стояка у квартирі споживача; водовідведення - зливний отвір санітарно-технічних приладів. Тобто, КП ТВКГ ремонтує лише внутрішньо-будинкові мережі – загальний трубопровід, по якому постачається вода. За всі комунікації, що знаходяться в межах квартири, несе відповідальність власник квартири.


35

Чому за опалення мешканці платять за квадратуру, а не за кубатуру?


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 869 від 1 червня 2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» одиницею калькулювання собівартості виробництва, транспортування, постачання теплової енергії є 1 Гкал теплової енергії. При цьому групування витрат здійснюється відповідно до стандартів бухгалтерського обліку, затверджених Міністерством фінансів України, з визначенням структури тарифів. Згідно виробничої програми комунального підприємства «ТВКГ» по наданню послуг з теплопостачання на 2012 рік, затвердженої рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради № 1 від 12.01.2012 року, розрахункове споживання теплової енергії на 1м2 опалювальної площі для опалення багатоповерхових будинків є Гкал/м2/рік.


36

Встановлено шайби на опалення, з якою метою?


Шайбирование – технология перераспределения тепловой энергии по зданию или системе трубопроводов. Как известно, в случае неправильной балансировки систем отопления ближние к основной подающей линии отводы или стояки могут играть роль перемычек, которые принимают на себя весь основной поток теплоносителя.

В результате этого нередки ситуации, когда на дальние участки значительно сокращается подача тепла и, соответственно, снижается эффективность работы всей системы.

На примере системы отопления шайбирование необходимо в тех случаях, когда становится заметен тепловой перекос, принимающий "горизонтальное"положение, то есть основная часть энергии теплоносителя израсходуется на обогрев ближних стояков, при этом в удалённых значительно уменьшится скорость потока теплоносителя.

Для решения подобных проблем применяется методика шайбирования, то есть проведения расчёта и установки специальных ограничительных шайб. Как правило, они устанавливаются на первые по ходу движения теплоносителя стояки.

Следует сказать и о том, что шайбирование обычно требуется в случаях недостатка температуры теплоносителя, которая теряется в процессе транспортировки. Снижение теплопотерь с 30-40 процентов (что характерно для отечественных систем) до 3-4 позволяет значительно повысить температуру в отопляемых зданиях и эффективность функционирования системы.


37

Проблема бродячих тварин.

30.01.2012 в залі засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради було проведено засідання представників органів місцевого самоврядування міста Южноукраїнська, громадян міста, Костянтинівської селищної ради. В результаті конференції прийнято рішення про створення громадської організації з питань захисту тварин від жорстокого поводження, яка буде опікуватися даним питанням на громадських засадах та спільно з виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради буде розробляти проект будівництва притулку для бездомних та бродячих міста. Будівництво притулку було включено в оновлення генерального плану міста на 2012 рік.

Для покращення епізотичного стану міста посилено волонтерську роботу небайдужих громадян міста до даної проблеми з пошуку господарів для тварин, а в міському бюджеті передбачені кошти.

38

Низька температура повітря в квартири. Температура повітря 15 – 18 °С, зафіксована комісією, змін немає. Адреси будинків: Миру 16, кВ. 45, Дружби народів 24, кВ. 5.


Відповідно до вимог щодо кількісних та якісних показників послуг та зменшення плати у разі їх відхилення від нормативних, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 151 від 17.02.2010 року, температура повітря в житлових приміщеннях від 18-20ºС за умови їх утеплення вважається нормальною.

Актом від 16.02.2012 року зафіксовано температуру повітря в квартирі заявника, що проживає за адресою вул. Миру 16, кВ. 45. Відповідно до акту температура повітря в кухні складає 22°С, в спальні – 22°С та в залі – 21°С.

Згідно акту фіксування від 2.02.2012 року, температура повітря в квартирі № 5 по вул. Дружби народів 24 складає 22 °С, (акт додається).

Отже в житлових приміщеннях заявників температура повітря ві
еще рефераты
Еще работы по разное