Реферат: Міжвузівський науково-методичний семінар


Міжвузівський науково-методичний семінар

«Новітні технології навчання у вищій школі»

20 травня 2011 року Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна» в рамках Днів науки спільно з управлінням освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації провів міжвузівський науково-методичний семінар на тему: «Новітні технології навчання у вищій школі».

Цей захід зібрав фахівців Волині вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, які займаються організацією, розробкою і впровадженням сучасних підходів і методів навчання. На семінар були запрошені територіально відокремлені структурні підрозділи Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»: Горлівський регіональний інститут, Дубенська філія, Рівненський інститут, Тернопільський коледж, Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій.

Метою семінару стало обговорення педагогічних проблем вищої школи, обмін досвідом і активізація роботи зі впровадження новітніх технологій навчання у вищій школі.

Міжвузівський науково-методичний семінар «Новітні технології навчання у вищій школі» відкрив ректор Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» доктор педагогічних наук, доцент Карпюк Роман Петрович.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся начальник управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації Попович Михайло Михайлович та спільно з ректором Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» вручив грамоти викладачам-новаторам.

Під час роботи семінару відбувся показ відеоматеріалів з актуальних проблем вищої школи.

Учасники семінару ознайомилися з навчально-методичними розробками викладачів Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна» зі впровадження сучасних форм і методів підготовки фахівців.

Було обговорено низку ситуативних проблем, а саме:

- сучасні дослідження фізіології людини та їх використання при розробці і впровадженні інтерактивних форм навчання;

- інновації в освіті E-learning;

- використання нових організаційних структур вищих навчальних закладів у підвищенні ефективності навчання;

- організація навчального процесу студентів із особливими потребами;

- використання Інтернет-технологій при підготовці і проведенні занять в інтерактивній формі;

- здоров’я студентів в умовах сучасної вищої школи;

- впровадження краєзнавчого матеріалу при організації навчально-виховного процесу у ВНЗ.

Учасники семінару плідно працювали, висловлювали власне бачення проблем, які були предметом наукової дискусії.

За участь у роботі семінару всі представники вищих навчальних закладів отримали відповідні сертифікати.

Оргкомітет підготував матеріали семінару: відеоматеріали досвіду роботи вищого навчального закладу та тексти виступів, сформовані у презентаційний СD-диск, який був подарований кожному з учасників семінару.
еще рефераты
Еще работы по разное